20 mart 2011 ankara kalesi gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
evet arkadaşlar gezi detayları bugün netleşti diyebilirim.otopark işi tamam saraçlar çarşısı girişindeki kapalı otoparak gayet ii fiyatta uygun saat sınırlaması olmadan günlük 5 tl (üç tl olma olasılığı var) ve 350 araçlık bir park ve güvenli
sabah en geç 10:30 gibi merkezi bir yerde topalnıyoruz
saat 10:45 gibi otoparka araçları bırakıyoruz
saat 11:00 gibi karaali konağında (liva pastaneleri işletiyor)kahvaltımızı yapıyoruz.menü şöyle
su böreği
beyaz peynir
köy peyniri
domates , salatalık
incir reçeli
zeytin
mıhlama
sahanda sucuk
kuru pasta
sınırsız çay
fasıl(canlı) 10 tl/kişi ( her dört kişiye böyle bir menü gelecek )
konagın mekanı M Akif Ersoy'un evi ile karşı karşıya kahvaltı sonrası M Akif Ersoy'un
evini ve diğer mekanları dolaşıp kaleye geçmek ve kaledekitüm tarihi mekanları gezmeye çalışacağız inşallah daha sonra fotoğraf çekimi ve birazda eğlence için Ankara'nın en güzel carting alanına (yeni hipodrum yanı ) gidilecek.burdan sonra bir program yok ama çoğunluk isterse carting alanına yakın bir mekan çay içip sohbet edebiliriz.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
eş durumu ile ilgili sorular olmuş eşiniz ve kız arkadaşınızla gelemenizde hiç bir sıkıntı yok tek sıkıntı eğer ki bayan arkadaş katılımı olmaz ise hem kendisi hem eşi için sıkıcı geçebilir
gezi onun içindir ki katılan arkadaşlar isimlerinin yanına eş durmlarını mutlaka yazsınlar yoksa bizim için bir sıkıntı yok

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
tek eksiğimiz toplanma alanı onuda ankamall açık otopark olarak düşünüyorum saat 10:00 da açılıyor o saatte kimse olmaz

Son düzenleme:

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar gezi detayları bugün netleşti diyebilirim.otopark işi tamam saraçlar çarşısı girişindeki kapalı otoparak gayet ii fiyatta uygun saat sınırlaması olmadan günlük 5 tl (üç tl olma olasılığı var) ve 350 araçlık bir park ve güvenli
sabah en geç 10:30 gibi merkezi bir yerde topalnıyoruz
saat 10:45 gibi otoparka araçları bırakıyoruz
saat 11:00 gibi karaali konağında (liva pastaneleri işletiyor)kahvaltımızı yapıyoruz.menü şöyle
su böreği
beyaz peynir
köy peyniri
domates , salatalık
incir reçeli
zeytin
mıhlama
sahanda sucuk
kuru pasta
sınırsız çay
fasıl(canlı) 10 tl/kişi ( her dört kişiye böyle bir menü gelecek )
konagın mekanı M Akif Ersoy'un evi ile karşı karşıya kahvaltı sonrası M Akif Ersoy'un
evini ve diğer mekanları dolaşıp kaleye geçmek ve kaledekitüm tarihi mekanları gezmeye çalışacağız inşallah daha sonra fotoğraf çekimi ve birazda eğlence için Ankara'nın en güzel carting alanına (yeni hipodrum yanı ) gidilecek.burdan sonra bir proğram yok ama çoğunluk isterse carting alanına yakın bir mekan çay içip sohbet edebiliriz.

hüseyin abi emeğin için teşekkürler ve tebrikler. karting için hipodromla bi anlaşma yapmadıysan mühyeyi de düşün istersen, orası da güzel bir pist bence...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
bildiğimiz avm otoparkaları gibi tek araçlık yerler dolayısı ile anahtar bırakmak yok anahtarınız cebinizde

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Hüseyin abi bugun gerekli kontroller ve ayarlamalar için kaleye gidecek, sanırım döndüğü zaman tüm durumlar netleşmiş olacaktır.Fotoğraf çekimini kalede yapmak zorunluluğu yok, kaleyi çoğu kişinin görmemiş olması, müzeleri gezmek ve surlarda bir iki anı fotoğrafı çektirmek fena olmayabilir.
1) HK
2)06VOLKAN38+1 belki
3)murat0616
4)MadeN
5)efedkr
6)chatin
7)cihanbey
8)EgeErbas
9)alyildirim
10)tugra06
11)M@honi
12)ctokay
13)weSti555
14)ethembozkurt
15)by__musty
16)VeCCtrA
17)yezocan
18)beyaz güvercin
19)mkg63
20)savaş
21)sefaarik
22)avianca
23)renkauz
24)tekin5 ( kesin değil )
25)sercan 2.0T
26)z20leh
27)mmr40(kesin değil)
28)kustoo
29)sortie
30)diadavidoff + 1
31)zelçuk

Hakan'ın da dediği gibi amaç hem beraber olmak hemde bazılarımızın yıllar önce bazılarımızın hiç görmediği TÜRKİYE CUMHURİYETİ 'nin filizlenip kök saldığı dönemin yerleşim yerlerini görüp tanımak
Ben sıkıldım artık AVm ve beton yığınlarından diyenler için ben bügün şöle bir dolaştım çok güzel olmuş oralar

Unearthed

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra cabrio twintop 2006 ile bende katılacaktım fakat araç martın sonunda çıkıcak katılamadığım için üzgünüm arkadaşlar size tavsiyem Göksu parkının arka otoparkında toplanmanız çok geniş ve görecesi güzel bir yer kesinlikle göksuyu öneriyorum ayrıca güzel kağvaltı yapabileceğiniz göle karşı cafeler var bence göksuya gelin.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi güzel ve hoş.Program belirlenmiş ve Hüseyin abinin emeklerine teşekkürler.Bu noktadan sonra başka mekanın adını anmak gereksiz.Mekan güzel , büyüdüğüm yerleri bir sefer daha gezeceğim inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...