1999 Mercedes E 200 Avangarde

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 35bin ve biraz üstü e serisi mercedes düşünüyoruz sizce kompressör yoksa düz olan motorumu tercih etmeliyiz LPG li olarak kullanıcaz.Bu araçlarda yok yok biliyorsunuz biraz daha bekleyebilirsek 2000 model makyajlı olanlarını da alabiliriz bu araçlar hakkında bilgisi oan varmı?

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde vardı 2 sene önce, 2000 model E2 kasa kompresörlü ve avangart. Araç cidden 10 numara, eğer maddi sıkıntınız yok ise makyajlı kasa ve lpgsiz alın... Sakin kullanımda aracın yakıt sarfiyatı çok da abartılacak bir düzeyde değil.. Bu arada, o araçtan 6-7 ay öncede 1998 model E kasa vardı, yani makyajsız olan ve kompresör değildi.. İkisi arasında bariz fark var..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eniştemde ya 98 ya 99 var e200 kompressor.. bu model bir önceki ve bir sonrakilerden yaklaşık 20 bg daha güçlüymüş.. eniştem memnun.. çok kez sinop a gidip geldik gerçekten temizini bulursanız çok güzel araba..

acayip bagajı var.. hayatta sığmaz dediğiniz şeyler sığıyo :) ama çok yüksek meblaya deposunun dolduğunu ve o deponun bir güzel bittiğini gördüm.. yani emin değilim ama bana çok yakıyo gibi geldi

şimdi yeni arabalarda var galiba ama 98 model bir araçta bagajı anahtardaki uzaktan kumandayla açmak, ön koltukta giderken yıldızı görmek, gazı bırakıp tekrar yapıştırdığında roketlemenin keyfini almak vs vs.. ama kesinlikle genç arabası değil.. 30 35 yaş altıysanız bence size gitmez

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşa 98 model dizel düşünmüşdük araştırmalarımız sonucu mercedesde dizel ikiye ayrılıyormuş cdi dan öncesi ve sonrası cdi lardan önceki td ve d motorlar tamamen eski teknoloji motorlar çok verimsiz ve dizele görede çok yakan motorlar tek avantajınız mazotu ucuza almanız son serilerde 290td lerde falan cdi denemeleri yapılan motorlar o yüzden kısa süreli üretim yapılmış sonra zaten direk mercedes cdi lara geçiş yapmış..

benzinli içinde her kez 2000 sonrası makyajlı al diyorlardı sorunları giderilmiş bütün problemlerinden arınmış makyajlılar farkı ne diye sormuşduk şase kuvvetlendirilmiş kaza anında eski makyajsız kasalarda kapıların kitlenme sorunumu ne varmış o giderilmiş donanım zenginleştirilmiş motor gücünde 15-20 beygir bir fazlalık varmış falan filan.. birde bize çok sık denilen madem o kadar eski merso alıcaksanız e280 yada e320 alın mercedesin zevkini keyfini dorukda yaşayın demişlerdi gözünüz motordan korkmasın lpg takınca gayet ekonomik oluyormuş o araçlar..

aklımda kalanlar bunlardı bir ara epey arkadaş almaya niyetlenmişdi kafayı yormuşdu çok araştırmış sorup soruşturmuşduk..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
arkadaşımda normal e200 var kompressörsüz, resmen gitmiyor araba :D hani d segmentinde 1.6'ya gitmiyor diyoruzya aynen öyle. hızını alınca iyi ama kalkışlar, ara hızlanmalar çok kötü bence. kesinlikle kompressör alınmalı, zaten lpgli olacakmış.

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için sağolun arkadaşlar bugün bitane 1999 e200 kopressör avangarde adapazarından izmite bizim sanayiye getirdik benim kuzenlerde esnaflar sanayide.baktırdık arabada bişe yok gibi otomatik vitesi düzgün motoruda iyi dediler temiz arka koltuklar ısıtmalı baya iyiydi içersi gri deri döşeme araç full prins marka lpg li araçta değişen yok lokal boyalar var çeşitli ustalara gösterdik ama gel gelellim arabanın pedallarına baktım saten bir fren birde gaz pedalı var iki pedaldada metaller gözüküyo büyük bir kısmı resmen aşınmış ve direksiyon derisi bidaha dikilmiş ve vites topuzuda orjinai değildi.ben içimden geçirdim bu araç 172binde değil die bi sordukrduk tüv türke aklınızda olsun araçların 5 sene geriye dönük bütün vizeleri çıkıyoru araç 2010 un 4.ayında 412binde vizeye girmiş:):)2. e araç almak çok zor piyasadaki araçların çoğuda km oynanıyor ayıptır günahtır...Şimdi eniştemin abisin komşusundan 160binde 2002 a6 ful dolu suunrooflu 1.8t ona bakıcaz çarşamba adam 36bin tl diyor bakalım a6 ları araştırıyorum şimdi tabi merso denk gelirse km oynanmamış sektirmem

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tüvü nasıl yapdın bizde bilelim almadan yaparız.. km kayıtı yapıyorlarmı tüvde güzelmiş bak o ..

o olay en çok mercedes ve bmw de oluyor zaten genelde diğer markalarda az oluyor çünkü km yi çeksende araba yorgunlukdan kendini belli ediyor ama mercedes kuvvetli araba belli etmiyor o yüzden çekiyorlar..

ben size daha komik bir şey söyliyim bir yakınımız almışdı mercedes e kasa yıllar önce :D adamlar km yi çekmişler bizim yakına satmışlar :D aptal herifler yağ değişim kağıdını arabanın içinden almayı unutmuşlar :D aracın km 140 bin deydi yağ değişiminde yağın değişdiği km 210 bin yazıyordu :D :D

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tüvü nasıl yapdın bizde bilelim almadan yaparız.. km kayıtı yapıyorlarmı tüvde güzelmiş bak o ..

o olay en çok mercedes ve bmw de oluyor zaten genelde diğer markalarda çünkü km yi çeksende araba yorgunlukdan kendini belli ediyor ama mercedes kuvvetli araba belli etmiyor o yüzden çekiyorlar..

ben size daha komik bir şey söyliyim bir yakınımız almışdı mercedes e kasa yıllar önce :D adamlar km yi çekmişler bizim yakına satmışlar :D aptal herifler yağ değişim kağıdını arabanın içinden almayı unutmuşlar :D aracın km 140 bin deydi yağ değişiminde yağın değişdiği km 210 bin yazıyordu :D :D

yeni tuv muayenelerinde km kaydı tutuyorlar

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu anladımda nereyi arıyoruz kime soruyoruz yada internetten falan bir yeremi giriyoruz onu sordum yai adamları aradıkmı ne diycez öyle her isteyene her aracın bilgisi verilmemesi lazım nerde kaldı gizlilik politikası..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
240,000km geri sardırmış adamlar, yazık beee...