1994 Opel Astra 1.4 GL

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı Zonguldak'ta bilmeyen yoktur, kısaca anlatayım.1.4 Opel astra gl ,jsv hava filtresi,abartı egzos,stop ve ön sinyal renklendirme.Bu modelde astrası olanlar bilirler aracın performansı gerçekten çok iyi
28092007008zd6.jpg
28092007010zh5.jpg
dsc00350rp0.jpg

Son düzenleme:

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma orjinal sis lambası arıyorum yan sanayide olalbir yardımcı olurmsunz?

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bizim araçlar gerçekten felaket ya ben ilk başta pek memnun olmadıydım sonra zamanla kullandıkça şimdi sonuç aracın hastasıyım ama gerçekten hasta olunmıcak gibide diil bu fiyata böle araba gerçekten tek geçerim 1.4 performansı nasıl acaba umarım fazla bi farkı yoktur ayrıva jsv racing performans hava filtresinden memnunmusunuz bende düşünüyorum bi kaç arkadaş yakıtı olumsuz etkiler dedi bi süerliğine vaz geçtim bende ama gerçekten jsv ii ses veriyo arkadaşın hava filtresini takıp denediydik peki kutunun yerinemi taktın filtreyi:) kazasız belasız kullanmak nasip etsin böle makinalar zor bulunuyo:)

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filtreyi kutunun oldugu yere taktım gerçekten cok ama cok hatta asırı tepki verdi aracım.Yani şöyle diyim 1.9 tdi passatla aynı kalkıyo.sadece filtre war.yakıta gelince performans istiyosan biraz benzine kıycan biraz arttırdı benzini ama, sakin kullanınca yakıtta azalmada war.Aracın gaz pedalının altında yumurta varmış gibi düşün ve pedala ole bas o zman yakıtta gozle gorulur tasarruf yapıyo.Kesinlikle jsv yi öneririm.Bana sis lambası hakkında yarıdımcı olursanız cok sevinirim..