10 TL ye Otomatik FAR Yapmak

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sitede bir üyemiz var yapmış hatta videosunu bile eklemişti. Cift kapı kitleme ile beraber. Ondan yardım isteyebilirsiniz?

doğrudur ben bu konu için söylemiştim zaten. diğer konuyu bulamadım bulursan linkini verirmisin

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30-40 tl ye modacar ın space in cenmax ın falan far sensörü var zaten 10 tl ye uğraşmaya değermiki..

valla 3 milyona kapı kilitlemeyi yaptım belki 4 saat uğraştım ama kapılar kapanınca bütün yorgunluğum geçti.
mevzu zaten self servis olayı kendin yapmak.
zaten 30 - 40 milyona yapılanlar paylaşılsa self servis olmazki burası.
burda kendisi bişeyleri yapan insanlar paylaşıyor, beğenen işine yarayanda kendisi yapmaya çalışıyor.
tutup oto elektrikçiye götürünce veya hazır netten alınca burda paylaşmanın anlamı yokki zaten o yüzden bence 10 tl ile uğraşmak hem keyifli hemde self servis.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona bir lafım yok zevk keyif meselesi başka ama onu daha zor işlerde yapılması daha keyifli faydalı olur bence mesela bir forumda vectra b si olan bir arkadaş anahtarla bağajı açıp kapama sistemi yapmışdı ki çok içim gitti bende aracıma yapmayı çok isterdim bmw 7 lerde falan görüyorum hep bu tür şeylerin hazır kitide olmuyor yani yapdınızmı tek sizde oluyor sizin gibi üç beş eli yatkın becerikli insanlarda..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
doğrudur ben bu konu için söylemiştim zaten. diğer konuyu bulamadım bulursan linkini verirmisin

Öğlenden beri arıyorum konuyu bulamadım fakat videosunu buldum. Bu arada videoyu eklene arkadaşın nicki sitemizdeki ile aynı olması lazım... Follow me home videosu...

http://www.izlesene.com/video/facebook-VPJF5ZE4GB/2028213/&ref=facebook_title

Videoyu ekleyen: sertancay

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona bir lafım yok zevk keyif meselesi başka ama onu daha zor işlerde yapılması daha keyifli faydalı olur bence mesela bir forumda vectra b si olan bir arkadaş anahtarla bağajı açıp kapama sistemi yapmışdı ki çok içim gitti bende aracıma yapmayı çok isterdim bmw 7 lerde falan görüyorum hep bu tür şeylerin hazır kitide olmuyor yani yapdınızmı tek sizde oluyor sizin gibi üç beş eli yatkın becerikli insanlarda..

valla ona az kaldı aracım hb olduğu için bagaj kapağı ağır olduğundan sağlam bir kaldıraç arıyorum. aracım sedan olsaydı şimdiye bitmişti çünkü motoru ve projesi hazır sadece sağlam ortalarda görünmeyecek ve ufak bir kaldıraca ihtiyacım var.

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öğlenden beri arıyorum konuyu bulamadım fakat videosunu buldum. Bu arada videoyu eklene arkadaşın nicki sitemizdeki ile aynı olması lazım... Follow me home videosu...

http://www.izlesene.com/video/facebook-VPJF5ZE4GB/2028213/&ref=facebook_title

Videoyu ekleyen: sertancay

sertanın konusunuda inceledim, zaten ilk çalışmayı sertan yapmış herhalde. ancak benim gibi elektronikten anlamayan kişiler için yeteri kadar açık anlatım olmamış. mesela çift kapı kilitleme olayında bir devre montajı videosu var benim açtığım konuda da etiketledim. süper anlatım olmuş böyle bir anlatım olsa ben yaparım ancak böyle devre şemasına bakarak olacak iş değil