1.8 T Passat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabayı satalı her türlü araca sarıyorum :D

son kurban passat :D

2001 model 140 binde 1.8 lpg'li hakkında bilgiye ihtiyacım var...(araç highline 2 ve hata boya yok)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam biz küçük amcaya sonata aldık 2009 model 2.0 crdi h-matic tiptironik şanzıman a dan z ye her bir şeyi var akıllı havalandırma akıllı cruise falan sunroof deri elektrikli koltuklar v.b bağımsız süspansiyon sistemi v.b tavsiye ederim 70-80 bin tl lik aracın kalitesi var arabada fiyatlarıda çok makul.. 2006-2007 temiz km düşük değişsensiz boyasızını 37-38 e bulursun..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw aldım coupe olduğu için elden çıkarması zor oldu. bundan sonra piyasası yavaş araba düşünmüyorum. geçenlerde bi subaruya taktım yine piyasası yok diye vazgeçtim.
dediğim aracı düşünüyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model 140 binde bir araç alıp bir en kötüsü 40 binde siz sürseniz kime satabiliceksinizki yani fiyatı öldürürseniz diğer ağır giden araçlarla aynı kapıya giderki ancak öyle satarsınız zaten..

bende araç arıyorum misal passat larada bakıyorum ama kesinlikle 100 bini geçenlere bakmıyorumki yaklaşık 5 aydır pek çok 120 binin üstündeki passat ilanları duruyor.. artık ilanları ezberledim zaten :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bana göre bu tercihin Subaru'ya oranla daha mantıklı.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakimi,maliyeti bence sizi üzer... 2 arkadasım da passat 1.8t sattı... Ne kadar wv olsada eski araç...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 yani makyajlı kasalarda turbo ile ilgili problemlerin giderildiğini duymuştum. ki zira en fazla turboyu yese 500-600 liraya yenilenebiliyor. onun dışında gerisi vw motoru. aracı kullandım böyle bir temizlik konfor yok. temiz bakılmış bir araç. ha bu konuda tecrübesi olanların fikirlerini almak isterim.

2000 model ve öncesi turbo motorların turbo hortumu yanlış bi yerde olduğu için çok fazla turbo yemiş araçlar. yani öyle deniliyor...

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 yani makyajlı kasalarda turbo ile ilgili problemlerin giderildiğini duymuştum. ki zira en fazla turboyu yese 500-600 liraya yenilenebiliyor. onun dışında gerisi vw motoru. aracı kullandım böyle bir temizlik konfor yok. temiz bakılmış bir araç. ha bu konuda tecrübesi olanların fikirlerini almak isterim.

2000 model ve öncesi turbo motorların turbo hortumu yanlış bi yerde olduğu için çok fazla turbo yemiş araçlar. yani öyle deniliyor...

iyi arabadır iyi :cool: boyasız cilasız diyorsun bide hiç kaçırma vw lerde km pek dert edilmez fazlada irdelersen aylarca arabasız dolaşacaksın , piyasa aracındanda şaşmamak gerek

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun kafanıza yatmış anlaşılan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...