1.7 Dti Su Eksiltme

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal yazılımı yüklet abi bide öyle dene sonra tekrar yedek ten atarsınız bide Mehmet abiye uğra bakalım.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Arkadaşlar Su Sorunum Çözülmüş Bulunmakta.Yaptırdıgım işlemler sonuç verdi.artık su eksiltmiyor.Fakat Arabayı sıcakken 1 saat bırakayım gelip çalıştırınca normal çalışıyor fakat gaza biraz basınca tekleme yapıyor.bir onu çözemedim.

@beydeba ; ilk önce kalorifer petegine baktırın hatta elinizden eliyorsa siz bile bakabilirsiniz yan tarafın 2adet vidası var onları söküp plastik kısmı çıkarınca hemen orda görüceksiniz.

@Zafer abiii Garantilimi tıkırtı sorunu,Sertleşme flan oldumu direksiyonda abi.

Alper tatilden yeni geldim anca yazıyom...
garantili fakat benim sorun bence mafsaladndı çünki kutu değiştiğinde ses gene vardı. ben kutuyu baykayada değiştirdim ama gideceksen önce oto ercana uğra (ayhan ustaya gideceksin) yeri maslak oto sanayide dia marketin karşı sokakta 30 m sonra sağda
o araba ile bi tur atsın .
direksiyonda sertleşme yok ama c3 den sonra biraz sert geliyor:) bunu anlamak için benim araba ile denemen lazım.

Son düzenleme:

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim şuan Hiç bir problem yok arabada maşallah 40 kere aslanlar gibi gidiyor ;) herşey halloldu.biraz ugraştık ama olsun.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gozun aydın bu 1.7 ler gercekten cok zahmetli araba..cok gecmısolsun bundan dızele tobe edecem heralde.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi geçmiş olsun o zaman:)

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şans Meselesi Biraz Adam oluyor ama meraklanmayın :)

alper abi valla sansmı nedir ben anlamadım..yanı doya doya bınemıorum su sıralar..pompa beyni arıza verdi gittik değiştik calıstı..arıza vermeden önce araba anahtara dokunur dokunmaz calsııyordu gaza basmadan sımdıde calısıyor ama cok hafiften bir esneme payı oluyor.araba arızalanınca ustalar olsn ben olayım cok marsa bastık zaten mars dinamosuda hafiften bakım ıstıyordu acaba sumu koyverdi bilmiyorum..birde sendede varmı bılmem ama sadece 1 viteste ve 3bın devire kadar bi hıııın hııın dıe ses gelıo cok ınceden motor ses harici.bunu ustaya sordum yetkılı serviste turbo değişecek dedi.ama arabada ne duman atma ne cekıs kaybı nede baska bıse var anlamadım bunaldım diyebilirim

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper abi valla sansmı nedir ben anlamadım..yanı doya doya bınemıorum su sıralar..pompa beyni arıza verdi gittik değiştik calıstı..arıza vermeden önce araba anahtara dokunur dokunmaz calsııyordu gaza basmadan sımdıde calısıyor ama cok hafiften bir esneme payı oluyor.araba arızalanınca ustalar olsn ben olayım cok marsa bastık zaten mars dinamosuda hafiften bakım ıstıyordu acaba sumu koyverdi bilmiyorum..birde sendede varmı bılmem ama sadece 1 viteste ve 3bın devire kadar bi hıııın hııın dıe ses gelıo cok ınceden motor ses harici.bunu ustaya sordum yetkılı serviste turbo değişecek dedi.ama arabada ne duman atma ne cekıs kaybı nede baska bıse var anlamadım bunaldım diyebilirim

Marşı bir Revizyon Ettir ondan sonra bi dene Bakalım.Büyük ihtimal ondandır.gidişinde çekişinde bi anormallik yoksa ondandır.o ses var hepsinde 1600 devirde başlar 3000e kadar sogukken dahada hissedilir normal takma kafana ;)

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sogukken hıssedılıyor evet.ama ısınınca kestiğini söyleyemem abi :)
evet dediğin gibi oluyor 3000 devri bulunca kesiliyor..sabahları rolantide calısırkende gaz verınce aynı sesı duyyorum..bu ses 5-6 aydır hıssettm böle aglama sesi gibi ama cok ınceden...bu 1.7 ler cok yoruyor adamı dizele tobe ettirecek beni en sonunda:)