1.7 Dti Motorlar İçin Tech'siz Arıza Okuma (Videolu)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bidahaki bakım triger bakımı olur oda 10000 falan var. cuma günü yağ değiştim sol arka sis aldım filtreleri aldım bagajda h.içi kendim takacağım. olmazsa sol askı rotu alacağım 15 ytl falandı. onu taktırırım. tıkırtı burçları değişecek demişlerdi. onu sorarız ne kadar falan. bahane ile turboyu falan gösteririrz... senin işte florya tarafındamı. b arada konuyuda saptırdık. bu kodların daha bi açıklaması varmı. ben aarattım google den bulamadım...

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim İş Yok Abi İşsizim.Pazarlama Mezunu Eleman Aranıyormu :).O yuzden Hafta içi Müsaitim abi.Tiss kurayımda Bakayım Nediyor?? Tiss Bende DEğilmiş dvdsi Sonra Bakıcam ona Ama Şöyle Bir Nete Baktımda Krank Sensörü Demiş 2 Farklı forumda.Biraz Daha Araştırayım

Son düzenleme:

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En kısa zamanda bulursun inşallah Alper....
bende krank falan bişiler buldum ama yabancı siteler...

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Yabancılarda buldum abi Cuma Günü FLoryada olacagım Bilgin olsun.

yukselkk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba üstte yazan denemeyi benim Corsa da yaptım.Arıza ışığı durmadan yanıp söndü.Uzun süre beklememe rağmen durmadı.Bu bir arıza değil mi?Ama ne olduğu ancak aracı alete bağladığımızda belli olacak.Birkaç kez bağlatmıştım EGR dendi.iptal ettirdim hala var demekki belkide başka birşey.Bu arada kontağı açtığımda EPS ışığı bende sönmüyor.Normalde Sönmeli mi?
Tşk.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sönmeden Dvmlı Surette Yanıp Sönüyorsa Başlıktada Yazdıgım Gibi Kayıtlı Bir Arıza Yoktur.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Elinize emeğinize sağlık. Güzel bilgiler.;)

muccuklu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P0370

aynı hata kodunu benimki de verdi bugün.. arıza sebebi ve çözümü hakkında bir gelişme olursa ve bilgilendirirseniz memnun olurum... selamlar

sehmuzoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimki de birkaç kez aynı arızayı verdi. dikkat ettiğim kadarıyla silecekler çalışırken kontağı kapattığımda (silecekler yarım durumda kalınca) bu durum oluşuyor. zamanla arıza ışığı tekrar araç çalışmadan sönmeye başlıyor. normale dönüyor yani. tabi bu benim başıma gelen tür. belki daha başka sebeplerden de olabilir.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dogru 1,7 Dtilarda Rastlanan Bir Sorun bu Bazen silecek açıkken motoru stop edince 0370 arıza kodunu kayıt ediyor 1 hafta sonra eski haline Dönüyor.Kafaya Takılcak Bir Durum Değil.