1.7 Dti Motorlar İçin Tech'siz Arıza Okuma (Videolu)

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Starda Otokolik Diye program var abicim onun sunucusu.Medyatik Ustadır Keeendisi :D
aaaaaa ben arada bakıyodum o programa ama hiç dikkat etmemişim sunana falan:) medyatik haaa:) aslında o programı yunus uyuzu sunuyo diye seyretmiyodum. artık ayrılmış sanırım seyrederim gene:)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaaaaa ben arada bakıyodum o programa ama hiç dikkat etmemişim sunana falan:) medyatik haaa:) aslında o programı yunus uyuzu sunuyo diye seyretmiyodum. artık ayrılmış sanırım seyrederim gene:)
Aynen Abi Yalçın abinin yanında Yunus Kim Arabayı Göstersen Bomba diye Karakolu Arar o :D:D

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zuhahahhaha harbi ya çok kıl bi herifti.
yarın haramidereye gideceğim patronla ordanda sarıyer salı iptal çarş için haber veririm:)

Son düzenleme:

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

Beyler bende trigeri değiştrdim.... 230+60 tl işçilik toplam 290 tl ye...isuzu kayiş ntn rulman:)

kayiş 5 yil olmuştu. Ama daha yazilari duruyordu. Bi daha herhalde 10 yil 100000 km sonra değiştiriririm:) o kayişi öyle görünce kiyamadim aldim:)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler bende trigeri değiştrdim.... 230+60 tl işçilik toplam 290 tl ye...isuzu kayiş ntn rulman:)

kayiş 5 yil olmuştu. Ama daha yazilari duruyordu. Bi daha herhalde 10 yil 100000 km sonra değiştiriririm:) o kayişi öyle görünce kiyamadim aldim:)
Haydi Hayırlısı olsun.Güle Güle Kullan Serhatcım ;)

Bu Arada ZAfer Abi Perşembe Sana Uyarmı yada Cuma ???

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimal uyar yarın patrona sorayım yazarım... yer florya beşyolda sanayide demiştin dimi. yerin adı neydi. ordamı buluşuruz.

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdaki herkesin corsa 1.7 dtı olması sevindirdi beni hemşehrisini gömüş asker gibi.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1125 bendede çıkıyor ve ne olduğunu bulamadım ...
arabanın fark ettiğim kadarıyla 120 km civarı lamba yakıyor veya turbo basınca bindiğinde hızlanırken uzun rampa çıkarken yakıyor yokmu bilen biri ??