1.6 edition radyo sorunu..çekmiyor ses çok kötü

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.6 editionda radyo doğru düzgün çekmiyor çeksede ses kalitesi çok kötü belki hoparlördemdir diye arkalara en kalitelidinde hoğarlör aldım hala aynı nasıl çözüm bulabiliriz köpekbalığı anten alsak faydası olur mu sizce???

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 edition radyo sorunu..çekmiyor ses çok kötü

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
arkadaşlar 1.6 editionda radyo doğru düzgün çekmiyor çeksede ses kalitesi çok kötü belki hoparlördemdir diye arkalara en kalitelidinde hoğarlör aldım hala aynı nasıl çözüm bulabiliriz köpekbalığı anten alsak faydası olur mu sizce???
kopek balıgı alırsanız daha kotu olur..

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orta konsolda as tuşunu 3 -4saniye basılı tut otomatik kayıt yapsın öyle dene .

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
kopek balıgı alırsanız daha kotu olur..

yok abi balina taksa yine çekmez sahibi problemli  kahka536

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
005hihih 005hihih 005hihih

ne problemi arkadaşım gerçekleri yazınca neden problemli oluyorumki illa övmem mi lazım  araba kullanırken zevk alıncak şey ne araçları sollamak basınca arabanın gitmesi müzik dinlemek direksiyonun güzel tepkiler vermesi bu araçta gördüklerimi yazdım 3 haftada..rampada çekmez radyosu çekmez ses kalitesi berbat fan açınca direksiyon ps3 konsolu gibi zangır zangır titrer küçük bi dubaya vurdum tampon dağıldı far kırılmış farlar 1400 tl bu mudur yani :((( alt başlıkta var resmi kaza konusu içinde isteyen baksın :((((

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne problemi arkadaşım gerçekleri yazınca neden problemli oluyorumki illa övmem mi lazım  araba kullanırken zevk alıncak şey ne araçları sollamak basınca arabanın gitmesi müzik dinlemek direksiyonun güzel tepkiler vermesi bu araçta gördüklerimi yazdım 3 haftada..rampada çekmez radyosu çekmez ses kalitesi berbat fan açınca direksiyon ps3 konsolu gibi zangır zangır titrer küçük bi dubaya vurdum tampon dağıldı far kırılmış farlar 1400 tl bu mudur yani :((( alt başlıkta var resmi kaza konusu içinde isteyen baksın :((((

hiç gerçekçi değilsiniz dubaya vurmakla tamponu kırılan astra ilk defa duyuyorum sanırım size oyuncak astra satmışlar yada astra görünümlü bi pejo

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
hiç gerçekçi değilsiniz dubaya vurmakla tamponu kırılan astra ilk defa duyuyorum sanırım size oyuncak astra satmışlar yada astra görünümlü bi pejo

arkadaşım araç şu an serviste neden yalan söyliim resimleride attım siteye herkes bi tuhaf ya hayal aleminde yaşıyosun galiba önce şu linge bak sonra insanlık icabı bi geçmiş olsun de sonra konuşalım istersen!!
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=8459.msg192862;topicseen#msg192862

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Keşke almadan önce test sürüşü yapsaydınız arabaya o kadar para vermeden önce.
Ses konusu hoparlör ekleme ile olacak iş değil. Cd300 ün çıkış gücü çünkü yetersiz. Ben android sistemi taktırınca mevcut hoparlörler ile bile ses kalitesi oldukça düzeldi.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
Arkadaşın duba dediği bildiğimiz plastik duba değil betona gömülü demir duba hatta baba.