1.6 Dizel Kompaktlar: Astra - Golf - Focus - 308 ve Megane 1.5 dCi

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: 1.6 Dizel Kompaktlar: Astra - Golf - Focus - 308 ve Megane 1.5 dCi

REC link' Alıntı:
Yeni Astra, GOLF'ten bir gömlek üstün bir araç olsa da bu nitelik yalnızca kağıt üzerinde kalmaya mahkum. Astra'nın global anlamda GOLF kadar geniş bir kitlesi ve buna bağlı olarak da  prestiji yok.

Türkiye'de de bu böyle. Astra ağzıyla kuş tutsa satış için sıra beklenilen GOLF'un önüne geçemez. Sırf uğruna sıra beklenildiği / çok satıldığı için bu aracı daha üstün zanneden bile var ama elbette bu çok sığ bir yaklaşım. Evet, GOLF bazı kriterler göz önüne alındığında üstün bir araç olabilir ama Astra karşısında aylarca sıra beklenecek kadar asla değil. Ama gel gör ki bu tutum GOLF'e prestij katıyor, fiyatını arttırıyor ve Astra gölgede kalıyor...

Aynı durum uzak doğu araçlarında görülebilir: Kendilerini aştılar, katladılar, hatta yer yer rakiplerini bile aştılar ama maalesef haksız ve acımasız bir yaklaşımın sonucu olarak bunu kanıtlayacak prestije sahip değiller.

Recai Peki Hangileri

İ 30 Ceed Nasıl Araba Bunlar Değermi O kadar paraya ?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Recai Peki Hangileri

İ 30 Ceed Nasıl Araba Bunlar Değermi O kadar paraya ?

Neden olmasın? En boş i30'da

ESP, Deri direksiyon, Soğutmalı torpido, 3 seçenekli direksiyon modu, arka koltuk kol dayama, çift bölgeli klima, kendliğinden kararan ayna, bluetooth, hız sabitleyici, otomatik far, yağmur sensörü, kabin ön ısıtma sistemi, ön cam buz çözücü, statik dönüş farı, kaput izolasyonu, park sensörü gibi can alıcı özellikler var. Bu donanımlardan bazıları bizim ve başka araçların en üst donanım paketlerinde bile yok.

Hyundai,  10 yıl önceki Hyundai değil, bunu hepimiz biliyoruz...  Bence i30'a değer...

[img=800x533]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...962284b270c2d2b9827ba029ddf&oe=5462DFA5[/img]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

muratcım bence değer i30 kia ceed aynı platformu paylaşsalarda güzel araclar ben begeniyorum şahsen

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

REC link' Alıntı:
Neden olmasın? En boş i30'da

ESP, Deri direksiyon, Soğutmalı torpido, 3 seçenekli direksiyon modu, arka koltuk kol dayama, çift bölgeli klima, kendliğinden kararan ayna, bluetooth, hız sabitleyici, otomatik far, yağmur sensörü, kabin ön ısıtma sistemi, ön cam buz çözücü, statik dönüş farı, kaput izolasyonu, park sensörü gibi can alıcı özellikler var. Bu donanımlardan bazıları bizim ve başka araçların en üst donanım paketlerinde bile yok.

Hyundai,  10 yıl önceki Hyundai değil, bunu hepimiz biliyoruz...  Bence i30'a değer...

[img=800x533]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...962284b270c2d2b9827ba029ddf&oe=5462DFA5[/img]

İ30'da Ceed'de Bayılıyorum Ama işte 2. el piyasası Korkutuyo.
Adamlar ellerini Korkak Alıştırmamış donanım özellik Allah ne verdiyse koymuşlar Allah için
Ama Hyundai Forumda da bi çok kere konusu geçti satış sonrası Türkiyenin en iyisi

velidurmuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
İ30'da Ceed'de Bayılıyorum Ama işte 2. el piyasası Korkutuyo.
Adamlar ellerini Korkak Alıştırmamış donanım özellik Allah ne verdiyse koymuşlar Allah için
Ama Hyundai Forumda da bi çok kere konusu geçti satış sonrası Türkiyenin en iyisi

o kadar özellik var ama kaporta yok...kazalarda onca hava yastığı açılmaz vs vs...tenekeye para vermek akıl işi değil bence

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

velidurmuş link' Alıntı:
o kadar özellik var ama kaporta yok...kazalarda onca hava yastığı açılmaz vs vs...tenekeye para vermek akıl işi değil bence

İşte bu yüzden bu araçlar haksız ve acımasız bir yaklaşımın ürünü olup çıktılar... Hala lise önü otomobil muhabbetleriyle yaklaşılıyor bu araçlara.

Teneke ha... Neyse ki Astra, GOLF, A3,  Peugeot vb. hep titanyum!!!

Bu tabiri hak etmiyor bana göre...  Ne diyelim:  inş cnm yhaa...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

O değilde Ceed'e bayılıyorum :) Hele Proceed GT var abbaw.. :)

velidurmuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
İşte bu yüzden bu araçlar haksız ve acımasız bir yaklaşımın ürünü olup çıktılar... Hala lise önü otomobil muhabbetleriyle yaklaşılıyor bu araçlara.

Teneke ha... Neyse ki Astra, GOLF, A3,  Peugeot vb. hep titanyum!!!

Bu tabiri hak etmiyor bana göre...  Ne diyelim:  inş cnm yhaa...
,
saydıklarınız arasında pejoda teneke  005hihih