1.6 Astra Yazılım

yavuzberat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A. arkadaşlar.

2006 opel astra cosmo 1.6 benzinli bir aracı 2. el aldım.arabada hiçbir sorun yok çok şükür biraz yüksek km de ama idare eder. Aracı easytronic için aldım şimdilik geçişler biraz fazla hisettiriyor ama sürmeye alışmam lazım sanırım.

Neyse benim sorum şudur bu araçların en güncel yazılım sürümleri nedir ? Yazılım güncellemek yada son sürümü kullanmak araç ömrü ve kullanımı açısından fayda sağlarmı ?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Daha önce hiç yapılmamış ise muhtemelen güncelleme vardır. Sürümünü bilemem. Evet vites geçişlerini yumuşatmak biraz sana bağlı. Kazasız belasız sürüşler

gökhannn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yazılımı ile oynanamaz.Sadece yazılımda sorun varsa yenilenir,ancak farklı yazılım olursa (fabrika çıkış) aracınız zaten çalışmaz.

yavuzberat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üzerinde 2004 tarihli code 007 v. 01 yazan bir yazilim sürümü yüklü yazilimci oldugum icin merak ettim sadece. Daha guncel bir surum varsa servisten yada guvenilir bir yerden guncelleyeyim diye.guncel surumu bu sebepten sordum. Gaz takili oldugu icin motor ariza sanirim surekli yanıyor. Birde 4 lastik sensörü soketten sökülmüş basinclari göremiyorum onun dışında bir sorun yok. Ama ustadlar katilirmi bilmemde radyosu ile arac monitorune alisamadim bir turlu bu kalitede bir arac icin fazlasiyla dandik gibi geldi.guncelleme belki düzeltir diyordum. Cevaplayan arkadaslara teşekkür ederim.