1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

calciumcarbonate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

valla forumda kullananlar hep memnun. bende daha önce 1.6 dizel focus vardı. ondan sonra baya hantal geldi bizim araba bana. 1.4 benzinli fieastam kadar bile seri değil. bu gaz teli olmaması gerçekten hantallaştırmış aracı.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

calciumcarbonate link' Alıntı:
valla forumda kullananlar hep memnun. bende daha önce 1.6 dizel focus vardı. ondan sonra baya hantal geldi bizim araba bana. 1.4 benzinli fieastam kadar bile seri değil. bu gaz teli olmaması gerçekten hantallaştırmış aracı.

Benim 1.4 TDI fabiam daha seriydi :D

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya Rabb-El Alemin; sen beni sprint boosterin gaz tepkisinden, chip'in gucunden, powerbox'in ayar podlarindan uzak tut.
Bu kullarinin yapmis oldugu uygulamalarin sayfasina tikladigimda 404 Not Found nasip eyle.
Amin

Cok istiyorum ama :(

Hanim faktoru  çekiççç

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Butür cihazları oto dergilerinde vb de tavsiye etmeye başladılar ve artık anladığım kadarıyla Opel lerin gaz pedalları kontrollü emisyon-tüketim adına "ehlileştirilmiş"

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkinci el 350 TL'ye bulsam hemen alacağım.Alt devirlerdeki canlanma için bizim 115likler için nefis bir ürün.Duyan,gören olursa bir haber edin arkadaşlar.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

calciumcarbonate link' Alıntı:
Arkadaşlar Ankara'da 350 TL' ye Astra 1.6 classic III'den çıkma bir sprint booster buldum. bir yıl garantisi de devam ediyormuş. AStra j 1.6 115 hp'ye uyar mı ve sizce fiyat nasıl
Belki de aynı satıcıdan bahsediyoruz.Hatta fiyatını 299'a düşürdü.Telefon açtım.sahibinden.com'da ilan verdiği ve get açtığı için,%8 kesintiden ötürü fiyatını 327 TL yaptı.Ben de "O zaman kargo senden" dedim,kabul etti ve...Ürün şu anda kargoda. m34444 Tabi bunun öncesinde BTG Maslak'ı arayıp sordum bizim astra J'lere oluyor mu diye.Kodu,satıştaki resimde görüldüğü gibi 251 olduğu üzere bizim astra J'lere oluyormuş. rockk Bu aralar sevinmeye ihtiyacım vardı ne diyeyim...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Belki de aynı satıcıdan bahsediyoruz.Hatta fiyatını 299'a düşürdü.Telefon açtım.sahibinden.com'da ilan verdiği ve get açtığı için,%8 kesintiden ötürü fiyatını 327 TL yaptı.Ben de "O zaman kargo senden" dedim,kabul etti ve...Ürün şu anda kargoda. m34444 Tabi bunun öncesinde BTG Maslak'ı arayıp sordum bizim astra J'lere oluyor mu diye.Kodu,satıştaki resimde görüldüğü gibi 251 olduğu üzere bizim astra J'lere oluyormuş. rockk Bu aralar sevinmeye ihtiyacım vardı ne diyeyim...
Hayırlı olsun şimdiden,artık kalkışlardaki ve ara hızlanmalardaki hantallık bitecek :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Hayırlı olsun şimdiden,artık kalkışlardaki ve ara hızlanmalardaki hantallık bitecek :)
Ulaş sen sıkışık trafikte kullanamamaktan ötürü söktürmüştün.Acaba diyorum;kırmızı ışıkta Kuşadası'nda yanyana denk geldiğimizde ne olur?