1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

Arkadaşlar dayanamadım az önce indim bir tur attım arabayla.Kırmızı modda pati çektrirdim nihayet. :D Aradaki farkı daha iyi test edebildim.Ben 140 ve 180 liklerde kullananların yorumlarına,belki de 115 liklerde kullananların pek iştahlı anlatımlarıyla gözümde çok abartmışım.Cihaz iyi,çabuk toparlıyor ama uçurmuyor. :) Denedikçe daha da seveceğim galiba.Yani kısacası üründe bir sorun yok gibi.Onay vereyim de vatandaş parasını alsın. :)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Selam abi öncelikle ürün hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız. Benim yapmak istediğim bir uygulama ama çok pahalı olduğu için alamadım.

milannbaross

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun öncelikle.. Ürünü ikinci el aldınız sanırım..fiyatını paylaşır mısınız?

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Selam abi öncelikle ürün hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız. Benim yapmak istediğim bir uygulama ama çok pahalı olduğu için alamadım.
Kullandıkça daha çok yorum yapacağım.Her denememde daha keyif alıyor gibiyim.Ama gözünüzde çok da büyütmeyin.Ben 327 TL'ye aldım.Bence ederi ancak bu kadar.Sabret ikinci el bulursun.sahibinden.com gibi sitelere bak dur,denk gelir inşallah.İyice alışayım da faydası olacağına kanaat getirirsem videosunu da çekerim.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

sanalbiri link' Alıntı:
Kullandıkça daha çok yorum yapacağım.Her denememde daha keyif alıyor gibiyim.Ama gözünüzde çok da büyütmeyin.Ben 327 TL'ye aldım.Bence ederi ancak bu kadar.Sabret ikinci el bulursun.sahibinden.com gibi sitelere bak dur,denk gelir inşallah.İyice alışayım da faydası olacağına kanaat getirirsem videosunu da çekerim.
Abi değerli yormlarını bekliyorum. Bu yıl düğünüm var masraftayım :) paralar malum başka yerlere akıyor arabaya pek bir şey yapamam şu ancak düğünden sonra.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizeldeki performansını çok merak ediyorum. Belki turbo olduğu için daha iyi olabilir . Senin aldığın fiyatlara bulursam alırım bende ama bir türlü denk gelmiyor bana hep kaçırmış oluyorum 023hm

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Ürünün olayı sadece gaz tepkisini artırmak, bu yüzden dipgaz ile hızlanırken 3-4 saniye sonra bir farklılık görmezsiniz. Sonuçta araca tork veya hp kazandırmıyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Arkadaşlar dayanamadım az önce indim bir tur attım arabayla.Kırmızı modda pati çektrirdim nihayet. :D Aradaki farkı daha iyi test edebildim.Ben 140 ve 180 liklerde kullananların yorumlarına,belki de 115 liklerde kullananların pek iştahlı anlatımlarıyla gözümde çok abartmışım.Cihaz iyi,çabuk toparlıyor ama uçurmuyor. :) Denedikçe daha da seveceğim galiba.Yani kısacası üründe bir sorun yok gibi.Onay vereyim de vatandaş parasını alsın. :)
Osman led falan derken sen costun.
Buarada sprint booster ariza vermez  011zaa 011zaa
Bende gecen hafta taktim arabaya bana ucuza geldi 1.4 oldugu icin bayagi farketti.
Hatta surekli yesil modda kullaniyorum
Gaza daha az bastigimiz icin yakitida cok az dusus olur gibi dusunuyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Osman led falan derken sen costun.
Buarada sprint booster ariza vermez  011zaa 011zaa
Bende gecen hafta taktim arabaya bana ucuza geldi 1.4 oldugu icin bayagi farketti.
Hatta surekli yesil modda kullaniyorum
Gaza daha az bastigimiz icin yakitida cok az dusus olur gibi dusunuyorum.
Evet arıza ışığı yakmadı. 011zaa Bu sabah nöbetten çıkışta kırmızı modda kullanırken gaza azıcık dokunduğumda,önümdeki araca fazlaca yaklaşıverdiğimden,sollama yapmak zorunda kaldım.Normalde o yerde sollamam.Fakat kendinizi tutamıyorsunuz. evill2 Gerçekten kullandıkça daha çok keyif alacağım. steeringwheel

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Çağrı link' Alıntı:
Ürünün olayı sadece gaz tepkisini artırmak, bu yüzden dipgaz ile hızlanırken 3-4 saniye sonra bir farklılık görmezsiniz. Sonuçta araca tork veya hp kazandırmıyor.
Evet aynen öyle.GAZ TEPKİSİNİ HIZLANDIRMAK.Gaza dokunduğun anda,aracın tepkisinin daha fazla olması.Bu da insana keyif veriyor.