1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

sanalbiri link' Alıntı:
Ulaş sen sıkışık trafikte kullanamamaktan ötürü söktürmüştün.Acaba diyorum;kırmızı ışıkta Kuşadası'nda yanyana denk geldiğimizde ne olur?
kumandalı modelmi aldığınız? kumandasız model çalışmıyor bizim araçlarda. ben almıştım çalışmadı bilginize

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Belki de aynı satıcıdan bahsediyoruz.Hatta fiyatını 299'a düşürdü.Telefon açtım.sahibinden.com'da ilan verdiği ve get açtığı için,%8 kesintiden ötürü fiyatını 327 TL yaptı.Ben de "O zaman kargo senden" dedim,kabul etti ve...Ürün şu anda kargoda. m34444 Tabi bunun öncesinde BTG Maslak'ı arayıp sordum bizim astra J'lere oluyor mu diye.Kodu,satıştaki resimde görüldüğü gibi 251 olduğu üzere bizim astra J'lere oluyormuş. rockk Bu aralar sevinmeye ihtiyacım vardı ne diyeyim...

Hayırlı olsun şimdiden, yorumlarınızı bekliyorum

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
kumandalı modelmi aldığınız? kumandasız model çalışmıyor bizim araçlarda. ben almıştım çalışmadı bilginize
Kumandalı model.Hatta bu soruyu BTG Maslak'daki görevli de sormuştu.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Hayırlı olsun şimdiden, yorumlarınızı bekliyorum
Sağol.Denedikten sonra mutlaka yorum yapacağım.Videonu bir esprisi olur mu bilemiyorum.Belki video da çekeriz. greatt

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Ulaş sen sıkışık trafikte kullanamamaktan ötürü söktürmüştün.Acaba diyorum;kırmızı ışıkta Kuşadası'nda yanyana denk geldiğimizde ne olur?
Denemek lazım :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Kırmızı mod açsam?Kıpkırmızı... :)
Belki benim beygirler korkar diyorsun ateş kırmızısını görünce :D

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

v3aj.jpg

ixmr5.jpg

ogo2.jpg

i836.jpg

Sprint booster'ım kargodan geldi.Montajını da yaptım.Deneme sürüşü de yaptım az biraz.Arada ben çok bir fark göremedim.Yani bir parça çabuk devirleniyor gibi geldi bana.Komşumu bindirdim arabaya. :) Beraber tur attık.Fark var dedi bana.Benim aldığım bu ürün,astra classic III astra H 1,6 arabadan çıkma bir ürün.Ya ne bileyim akşama yakındı zaten denemem.Acele tarafından denedim.Öyle abartılı kırmızı mod falan yok gibi.İpini koparmış boğalar gibi değildi kırmızı mod.Aradaki farkı komşumla denediğimde,ben de farkettim farkı ama öyle vaoww falan diyemedim.sahibinden.com'dan da aldığım için onay vermem de gerekiyor.Resimlere bakılırsa bu konunun ilk başındaki üründen biraz farklı gibi geldi bana ya.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar,bir akıl verin...