1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

sanalbiri link' Alıntı:
Evet öyle bir muhabbet vardı.Doğancım yeni yerin hayırlı olsun.Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler.Ama İstanbul trafiğinde senin active selectle tüketim hikayelerin için şimdiden üzülüyorum.Sonrasında da senden şunu duyacağım."Kalbim Ege'de kaldı."

:)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Evet öyle bir muhabbet vardı.Doğancım yeni yerin hayırlı olsun.Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler.Ama İstanbul trafiğinde senin active selectle tüketim hikayelerin için şimdiden üzülüyorum.Sonrasında da senden şunu duyacağım."Kalbim Ege'de kaldı."
osman abı oda toplu taşıma aracına bıner artık araba az yakar o zaman  :D

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Daha az yaktırır diyorlardı, kandırıyorlar değil mi abi beni? (:)
Aslında sitesinde açıklamalar öyle.Gaza bastığında hemen algıladığı için sonrasında (dayanabilirsen işte) gaza daha fazla basmazsak tüketimde küçük bir düşüş oluyor deniliyor.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
osman abı oda toplu taşıma aracına bıner artık araba az yakar o zaman  :D
Doğancım Sezen Aksu'nun o güzel şarkısını artık toplu taşıma araçlarında dinler."Kalbim Ege'de Kaldı."  :D :D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Mentalite olarak olmasam da yapısal olarak toplu taşımaya karşıyım. Daha doğrusu toplu taşıma bana karşı. Ben binince otobüste yer kalmıyor koca otobüs boşa gidip geliyor, vapurlar su alıyor, teleferiklerin telleri yamuluyor vs. (:)

Şaka bir yana cam kenarına oturduğum zaman yanıma oturmaya cesaret/cüret edebilen insan sayısı Javan Gergedanları'nın sayısından daha azdır. (Şu anda dünya üzerindeki Javan Gergedanları'nın sayısı 60'ın altına düşmüştür.) 2 kişilik koltukların 1,96'sını kapladığım için çok üzülüyorum, gözlerim doluyor. (:)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Mentalite olarak olmasam da yapısal olarak toplu taşımaya karşıyım. Daha doğrusu toplu taşıma bana karşı. Ben binince otobüste yer kalmıyor koca otobüs boşa gidip geliyor, vapurlar su alıyor, teleferiklerin telleri yamuluyor vs. (:)

Şaka bir yana cam kenarına oturduğum zaman yanıma oturmaya cesaret/cüret edebilen insan sayısı Javan Gergedanları'nın sayısından daha azdır. (Şu anda dünya üzerindeki Javan Gergedanları'nın sayısı 60'ın altına düşmüştür.) 2 kişilik koltukların 1,96'sını kapladığım için çok üzülüyorum, gözlerim doluyor. (:)
doğan trenlerı saymadın onların koltuklarıı fazlasıyla genış hem aralarıda acık :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
doğan trenlerı saymadın onların koltuklarıı fazlasıyla genış hem aralarıda acık :)

Yük trenleri benim mesai saatlerime uymuyor Sinan. ((:)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bu sprint boosterdan ben de arayıp duruyordum ya.700 TL de çok para,değmez.Niko hayırlı olsun.Sen hevesini al,sonra firstemperor alsın.Sonra Doğan kullansın.Doğancım zaten yakıt tüketimindeki artışı görünce bana İzmir'den Söke'ye elleriyle hemencecik verecektir.Bekliyorum sıramı...  :)
ok  greatt

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Daha az yaktırır diyorlardı, kandırıyorlar değil mi abi beni? (:)
Yeşil modda kullanınca bir miktar düşüş oluyor 0,5-0,7 lt km uzadıkça da 1 lt ye kadar çıkar ama hem ayağınıza hakim olmanız lazım hemde s.b takılmadan önceki gaz pedalına basış karakterinizi değiştirmeniz lazım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Yeşil modda kullanınca bir miktar düşüş oluyor 0,5-0,7 lt km uzadıkça da 1 lt ye kadar çıkar ama hem ayağınıza hakim olmanız lazım hemde s.b takılmadan önceki gaz pedalına basış karakterinizi değiştirmeniz lazım.

Evimin rızkını SB'ye yedirteceksin abi bana. (:)