1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

chiv link' Alıntı:
Aslında dediğiniz doğru videoda belki pek fark hissedemeyeceğiz. Gaz pedalı tepkilerini hissetmek önemli.
+1
Videoda benim sürüşte hissettiklerimi izleyicilerin hissetmesi imkansız 0-100 de fark olsa bile anca anca 0,5-0,7 sn olur onuda elektronik cihaz olmadan gözle herkes ayırt edemez, zaten herkesin sürüş stili vites atımı gaza basışı farklıdır benim 11 sn de aldığım 0-100 başka bir sürücü 11,5 yada 10,7 sn alabilir. En güzeli ya buluşmalarda araçlarına takılı arkadaşlarla test sürüşü yapılır ya da satan yerlerde test edilir hiç  olmadı benim gibi gözünüzü karartıp kullanan arkadaşların deneyimlerine güvenerek alıp keyfini çıkaracaksınız :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
+1
Videoda benim sürüşte hissettiklerimi izleyicilerin hissetmesi imkansız 0-100 de fark olsa bile anca anca 0,5-0,7 sn olur onuda elektronik cihaz olmadan gözle herkes ayırt edemez, zaten herkesin sürüş stili vites atımı gaza basışı farklıdır benim 11 sn de aldığım 0-100 başka bir sürücü 11,5 yada 10,7 sn alabilir. En güzeli ya buluşmalarda araçlarına takılı arkadaşlarla test sürüşü yapılır ya da satan yerlerde test edilir hiç  olmadı benim gibi gözünüzü karartıp kullanan arkadaşların deneyimlerine güvenerek alıp keyfini çıkaracaksınız :)

Abi bence ortada hiçbir performans artışı yok, aslında siz kendinizi kandırıyorsunuz, yani boşu boşuna aldınız onu. (Biraz bize de verin bizde kendimizi kandıralım abi ya, hep size hep size olur mu? Zaten araçtan yürütme opsiyonumuzu elimizden aldınız, bari duygu sömürümüze kanın.)  (:)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Abi bence ortada hiçbir performans artışı yok, aslında siz kendinizi kandırıyorsunuz, yani boşu boşuna aldınız onu. (Biraz bize de verin bizde kendimizi kandıralım abi ya, hep size hep size olur mu? Zaten araçtan yürütme opsiyonumuzu elimizden aldınız, bari duygu sömürümüze kanın.)  (:)
Doğan ım sıkma canını buluşmada karşılaşırsak senin aracada takarız denersin  :) O zaman sana kaçırma/ çalma fırsatı doğar s.b sız 115 hp ile yakalayamam seni nasıl olsa  :)
023hm 002tuhaff
Bak bu fikir iyi aklıma geldi 140lık kimseye vermeyeyim deneme için yoksa nasıl yakalayacaz adamı  032questn :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Doğan ım sıkma canını buluşmada karşılaşırsak senin aracada takarız denersin  :) O zaman sana kaçırma/ çalma fırsatı doğar s.b sız 115 hp ile yakalayamam seni nasıl olsa  :)
023hm 002tuhaff
Bak bu fikir iyi aklıma geldi 140lık kimseye vermeyeyim deneme için yoksa nasıl yakalayacaz adamı  032questn :D

Abi onu hiç dert etme, benim arabam Active Select, en fazla 50 km sonra benzinim biter yakalarsın çatır çatır beni. ((:)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Abi onu hiç dert etme, benim arabam Active Select, en fazla 50 km sonra benzinim biter yakalarsın çatır çatır beni. ((:)
:D :D :D
S.b takılı 40 a düşer  :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
:D :D :D
S.b takılı 40 a düşer  :D

Belki hiç kaçamam daha 0-100'de kalırım yanınızda. (:)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sprint boosterdan ben de arayıp duruyordum ya.700 TL de çok para,değmez.Niko hayırlı olsun.Sen hevesini al,sonra firstemperor alsın.Sonra Doğan kullansın.Doğancım zaten yakıt tüketimindeki artışı görünce bana İzmir'den Söke'ye elleriyle hemencecik verecektir.Bekliyorum sıramı...  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bu sprint boosterdan ben de arayıp duruyordum ya.700 TL de çok para,değmez.Niko hayırlı olsun.Sen hevesini al,sonra firstemperor alsın.Sonra Doğan kullansın.Doğancım zaten yakıt tüketimindeki artışı görünce bana İzmir'den Söke'ye elleriyle hemencecik verecektir.Bekliyorum sıramı...  :)

Daha az yaktırır diyorlardı, kandırıyorlar değil mi abi beni? (:)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bu sprint boosterdan ben de arayıp duruyordum ya.700 TL de çok para,değmez.Niko hayırlı olsun.Sen hevesini al,sonra firstemperor alsın.Sonra Doğan kullansın.Doğancım zaten yakıt tüketimindeki artışı görünce bana İzmir'den Söke'ye elleriyle hemencecik verecektir.Bekliyorum sıramı...  :)
ızmırden sokeye mı sakın ıstanbudan sokeye olmasın  005hihih osman abı unuttunmu doğan ıstanbulda artık

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ızmırden sokeye mı sakın ıstanbudan sokeye olmasın  005hihih osman abı unuttunmu doğan ıstanbulda artık
Evet öyle bir muhabbet vardı.Doğancım yeni yerin hayırlı olsun.Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler.Ama İstanbul trafiğinde senin active selectle tüketim hikayelerin için şimdiden üzülüyorum.Sonrasında da senden şunu duyacağım."Kalbim Ege'de kaldı."