1.6 115 hp astraya en uygun lpg hangisidir fikirleriniz ?

king1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model astra hb clasicc kasa esential full paket arwcim var ve ben bu aracima tup taktirmak istiyorum, sizden ricam ... hangi marka tup taktirmaliyim ? Tup takildiktan sonra yakit anlaminda cok degisen bir durum oluyormu ? Ben istanbul bahcelievlerede ikamet ediyorum... siz arkadaslarimin onerecegi lpg yi hangi ustada ya da serviste taktirmaliyim ?bu konu hakkinda bilgi verirmisiniz ... cok tesekkur ederim ....

falc10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yetkili servislerinin anlaşmalı oldukları marka brc.ayrıca 2 yıl servis garantisi var.ben 1 yıl önce 98 opel astra aracıma brc taktırdım çok memnunum.1 yıldır aracım teklemedi bile tavsiye ederim.

king1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim " falc10 "

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yetkili servislerinin anlaşmalı oldukları marka brc.ayrıca 2 yıl servis garantisi var.ben 1 yıl önce 98 opel astra aracıma brc taktırdım çok memnunum.1 yıldır aracım teklemedi bile tavsiye ederim.

opelin BRC ile yaptığı anlaşmayı bulup bana bi göstersene ben 2 ay araştırdım ve tek sonuca ulaşabildim opelin landirenzo ile anlaşması var bunu hem opel clup söylüyor hemde olgun LPG

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bulaşmayın şu LPG illetine... :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi LPG ye bulaşmayın demişsin de bulaşılmayacak gibi de değilki ya :( benzinli araca binmek kolay değil(en azından benim için öyle)

Vallahi LPG düzen tutmaz ise ulan ben ne ettim demek bile fayda etmiyor yeminle :) birde bir çok yerden okudum da Opel harbiden benzin düşmanı yakmıyor resmen içiyor ....

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi LPG düzen tutmaz ise ulan ben ne ettim demek bile fayda etmiyor yeminle :) birde bir çok yerden okudum da Opel harbiden benzin düşmanı yakmıyor resmen içiyor ....

:D haklısın aslında da işte adamlarda sonradan düzen tutmama sorunumuz olmasın diye araştırma yapıyorlar, güzelce araştırıp iyi bir ustayada taktırırsan bir sorunun olmaz diye düşünüyorum. :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu LPG takan ustaların %90 emin ol LPG takana kadar bin takla atıyorlar... LPG takılıp iş bittikten sonra bir daha dükkana şu sorun var diye gittiğinde adamların elinde olsa kovacak konuma giriyorlar... diğer %10 da sonuna kadar işine sahip çıkıyor... bu yüzden hem LPG den hemde LPG ustalarından nefret ettim :)