1.6 115 bglik motora lpg

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 bglik motora lpg

Valla bu aralar hanım benim arabaya yeltenti,arada kaçırıyor.Ben de dedim sana bi palio felan alayım arabamdan uzuk dur.LPG li alırsam en azından küçük ve kısa seyahatlerde onu kullanırız.Hem bu zaman diliminde LPG de iyice oturmuş olur rayına.Hanım da acemiliği atınca palioyu satar Astraya LPG taktırır,yardırırız 011zaa

opelastramm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar bu konuda gelişme duyan var mı hala bu kit problemi devam ediyor mu?benim için çok büyük bir problem yakıt tüketimi acil çare bulmam artık

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelastramm link' Alıntı:
arkadaslar bu konuda gelişme duyan var mı hala bu kit problemi devam ediyor mu?benim için çok büyük bir problem yakıt tüketimi acil çare bulmam artık
sn. opelastramm öncelikle foruma hoşgeldiniz
forumda bir üyemiz sanırım yanlış hatırlamıyorsam 1.4 e lpg taktırmıştı,
ama bence biraz daha sabırlı olun 15-20 bin kullanıldıktan sonra problem çıkarmı çıkmaz mı belli olur
zaten herhangi bir problem çıkmadığı teyit edildiğinde buradan da paylaşırız

opelastramm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilgi için tesekkür ederim.ben kayserideyim burada landrenzo bayisine gittim adamlar baya garanti veriyo açıkçası güven verdiler.oraya gittiğimde daha sabah 1.6 115 hp'lik canavara takmışlar öncesinde çok araca takmışlar ben o kişilerin numarasını aldım bi müsait olduğumda arayacağım aldığım bilgiyi buradada paylaşırım her neyse kısacası artık benim benzine dayanacak gücüm kalmadı  :)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Ocak 2010 da arabayı ilk almaya niyetlendiğimde,
bende 1.6 - 115 hp 'lik alıp lpg taktırmak istiyordum....
dizel motorun performansının çok üstünde bir motor olduğu için....
önemli olan nokta benim için, tüpün aracın garantisini bozmamasıydı...
maalesef ki o yılda bu araç daha kimselerde olmadığı için herhangi bir veriyi baz almam mümkün olmadı...

şuan için bilgisi olan var mı acaba?
opelin garantisini bozmadan lpg takma olayı başladı mı?

hatta şunu diyebilirim istanbulda bi adamdan ikinci el 1,6 - 115 hp cosmo yakalamıştım...
adamla bin tl için anlaşamadıydım... o aracı almaktan vazgeçtiydim...
iyikide almamışım daha hala garantili tüp yok bu motora....!!!
niyetim oydu.... araçta uygundu adam 46 bin den girmişti sahibindene, 42 ye düşmüştü bi kaç ay sonra
40 vermiştim ben haziran 2010 gibiydi... son 41 demişti oda.... bin tl için almamıştım bende...
iyiki de almamışım diyorum..... daha hala garantili tüp yok ortada çünkü :)
o arabayı alsaydım ben arabayı alalı 1 seneyi geçmiş olacaktı....

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

ARKADAşLAR MERHABALAR BENDE YENİ ÖœYE OLDUM.BENİMDE BİR SORUM OLCAK 4 SENEDEN BERİ OPEL ASTRA 1.6 COMFORT HB KULLANDIM 100 BEYGİR MALUMUNUZ LPG DE VARDI VE BU ARACIMLA 180 İ G֖RD֜M.şİMDİ ASTRA J 115 HP ALMAK İSTİYORUM BAZI SİTELERDE ARABA GİTMİYO DİYENLER VAR BAZI YERLERDE DE 200 ֜ G֖RD֜M DİYENLER VAR.ALLAH AşKINA BİRİSİ GERևEKLERİ S֖YLERSE SEVİNİRİM ARACI ALICAM AMA KARARSIZDA KALDIM NE DERSİNİZ 1.6 115 HP ALINIRMI şİMDİDEN TEşEKK֜RLer

--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar soruma cvp verecek olan yok mu araba gerçekten bu kadar mı kötü performans açısından yoksa abartıyolar mı.benim 2001 opel astra 1160 kilo 100 hp ve 130 Nm ye sahipken bu araç astra j 1320 kilo 115 hp 155Nm aynı performansı vermez mi acaba 

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeş kim demiş gitmiyor diye,o diyenler turboyla karşılaştırıyorlardır.Tabi ki turbolar kadar iyi gitmiyor ama ben de 200'ün üzerine bir çok kez çıktım.Ama tabi paran varsa 1.4 140 hp düşünsen daha iyi olur.115 hp kötü değil tabi ralli yapmayacaksan:)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Valla ben yeteri kadar tatmin oluyorum.Bu durum bence biraz sizin ne beklediğinizle ve sürüş tarzınızla alakalı bir durum
Bence 115 in olumsuz yanları fazla yakması ve egzozunun olmaması

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

aslında çok aşırı hız tutkunu bir insan değilim en azından eski aracım 2001 opel astra 1.6 comfort gibi seri olmasını istiyorum 120 ila 140 yetiyor zaten türkiye yollarında yani kısacası demek istediğim şu 2001 opel astramın 100 hp ve lpg li olmasına rağmen ivmelenmesi güzeldi acaba astra j de de bunu görebilirmiyim tşklr

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

tolgahan06 link' Alıntı:
aslında çok aşırı hız tutkunu bir insan değilim en azından eski aracım 2001 opel astra 1.6 comfort gibi seri olmasını istiyorum 120 ila 140 yetiyor zaten türkiye yollarında yani kısacası demek istediğim şu 2001 opel astramın 100 hp ve lpg li olmasına rağmen ivmelenmesi güzeldi acaba astra j de de bunu görebilirmiyim tşklr