1.6 115 bglik motora lpg

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 Bglik Motora Lpg

benim eski vectramdada o göze koydurtmuştum lpg göstergesini.

Swift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vialle'nin A16XER ve A16LET motorlarına yönelik dönüşüm kitleri yaklaşık bir ay önce çıktı bu arada ve vialle.nl sitesinde görünüyor. Buralara ne zaman gelir henüz belli değil.

LPG dönüşümünü düşünüyorum ama acelem yok, bu aralar iş gereği fazla kullanamıyorum zaten. Alternatifler çoğalsın, uygulamaların uzun dönem sonuçlarını göreyim ona göre son kararı vereceğim.

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben BRC yapana kadar bekleyeceğim,şu anda acelem yok.Hele biraz yaygınlaşsın.

gencastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 bglik motora lpg

Merhaba herkese. Müsaadenizle bir şey sormak istiyorum . Lpgli olarak kullanmayı  düşündüğümüzde Atsra J 1.4 turbo mu daha mantıklı bir seçim olur yoksa 1.6 115bg mi ? Lpg taktırmayı elbette hiç kimse istemez ancak günümüz şartları insanı buna zorluyor.
Astra j nin 2.el olarak bakmaya başladım ilanlara. Active select seçeneği olarak elbette 1.6 ilanları daha fazla. Lpg konusu kafamdaki en büyük soru işareti şimdilik.Arabayı yeteri kadar inceleme fırsatı bulmuştum zaten.. Her şeyiyle dörtdörtlük :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gencastra link' Alıntı:
Merhaba herkese. Müsaadenizle bir şey sormak istiyorum . Lpgli olarak kullanmayı  düşündüğümüzde Atsra J 1.4 turbo mu daha mantıklı bir seçim olur yoksa 1.6 115bg mi ? Lpg taktırmayı elbette hiç kimse istemez ancak günümüz şartları insanı buna zorluyor.
Astra j nin 2.el olarak bakmaya başladım ilanlara. Active select seçeneği olarak elbette 1.6 ilanları daha fazla. Lpg konusu kafamdaki en büyük soru işareti şimdilik.Arabayı yeteri kadar inceleme fırsatı bulmuştum zaten.. Her şeyiyle dörtdörtlük :)

şu an için 1.6 115 bg atmosferik motora lpg taktırmak daha mantıklı olur sanırım, turbolarda problem çıkarabiliyor bildiğim kadarıyla tam oturmadı

gencastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=gencastra link=topic=1096.msg34500#msg34500 date=1306656183]

şu an için 1.6 115 bg atmosferik motora lpg taktırmak daha mantıklı olur sanırım, turbolarda problem çıkarabiliyor bildiğim kadarıyla tam oturmadı
[/quote]

Evet benimde düşüncem bu yönde zaten.Cevabınız için teşekkür ederim.
Araba alana kadar geçecek olan süreyi de göz önüne aldığımda (ayrıca önümüz yaz ayları) daha çok yaygınlaşacağını düşünüyorum LPG olayının. Bir süre daha takip etmeye devam edeceğim :)

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben çok pis kafaya koydum garantisi bitsin LPG taktıracağım,zaten o zamana kadar da benzin 6 TL olur herhalde 011zaa

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

LPG sistemi zaten problemli bir sistem. Arkadaşımda punto var kaç gündür sanayi, servis geziyor bulamadılar çözümünü Lpg de araç gaz yemiyor. Servis bir gün demiş sensör ü bozuk ertesi gün beyni değiştirmemiz lazım filan demişler. LPG ben de düşünüyorum ama böyle olaylar görünce insan tırsıyor 011zaa

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu LPG lerde herşey iyi güzel, aracı yüksek performansta gayet ekonomik koşullarda kullanabiliyorsunuz, fakat şu kapalı otoparklarda, özellikle alışveriş merkezlerinin altındaki otoparklara almamaları çok can sıkıcı, bazılarında dışarıda da otopark olabiliyor ve sıkıntı olmuyor, fakat bazı AVM lerde açık otopark olmadığından aracınızı park etmeye yer bulamıyorsunuz