1.3 Cdti Edition

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Umitbjk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 1.3 Cdti Edition

bence cyclone vardı memnundum... Ama ekran gece kararmıyor fazla parlak kalıyor sonradan takılanlar...

Gökhan_55 link' Alıntı:
bence cyclone vardı memnundum... Ama ekran gece kararmıyor fazla parlak kalıyor sonradan takılanlar...
ama ekran ısıgını komple kapatabılıyorsun

olsun bence ıc ısıkların ayarlandıgı yerden ayarlanıp parlaklık azalrılsa daha guzel olur

Ynt: 1.3 CDTI EDİTİON

bulent_tnt link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun nerden aldınız aracı acaba
cyclone onerırım

aracı daha almadım yarın gidip test sürüşü yapacağım OPEL mar da.

Sorularımı cevaplayan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Navigasyon takılmıyor diyen arkadaşlar var ama dün satıştaki arkadaşla görüştüğümde 1600 liraya navigasyonu ekletebileceğimi söyledi.

Birde enjoy ve sport öneren arkadaşlar var.Limitim 45-48 bin arası arkadaşlar maalesef daha da yukarı çıkamıyorum.Standart özellikleri de pek kötü gelmedi bana..İleride ekletebileceğim donanımları fırsatım oldukça yaptırabilirim diye düşünüyorum.Cruise control sonradan takılıyor mu bilmiyorum ama olmaması bir handikap oldu benim için.ama Çelik jant şart gibi bu arabaya.

Umitbjk link' Alıntı:

Navigasyon takılmıyor diyen arkadaşlar var ama dün satıştaki arkadaşla görüştüğümde 1600 liraya navigasyonu ekletebileceğimi söyledi.

Birde enjoy ve sport öneren arkadaşlar var.Limitim 45-48 bin arası arkadaşlar maalesef daha da yukarı çıkamıyorum.Standart özellikleri de pek kötü gelmedi bana..İleride ekletebileceğim donanımları fırsatım oldukça yaptırabilirim diye düşünüyorum.Cruise control sonradan takılıyor mu bilmiyorum ama olmaması bir handikap oldu benim için.ama Çelik jant şart gibi bu arabaya.
Arkadaslar editiona orjinal navi takilmiyor dediler yani cd 600
Imkan varsa enjoyda olabilir sanirim enjoy 45500 civari+cyclone 1600tl
Isinizi gorur

Umitbjk link' Alıntı:

Maalesef Cruise Control sonradan takılamıyor diye biliyorum ben :(

Teşekkürler arkadaşlar sayenizde epey bilgi sahibi oluyorum :)

Aracı önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum fakat fiyat tam olarak ne kadar düşerler onu bilmiyorum.Telefonda 45.500 liraya kadar düştüler 1.3 CDTI EDİTİON için.

Sizce daha ne kadar düşerler bayiide pazarlıkta ?

Enjoy ve sport için tahmini fiyat ne olur sizce ?

Geri