0-3000 km rodaj sürecindekilere...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 Astra HB araçla bir depo ile max. kaç km gidilir.Rodaj süresinde,sonrasında ve periyodik bakımdan sonra ?

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizelcilere üzücü bir haberim var. İşim gereği 1 haftadır Slovenya dayım ve burda bir sürü opel astra hb ve sedan lar var. Bugun kendi gözümle cdti sedan gördüm ve ağzım acık kaldı... Cdti kısmı tamam Tr mizde de var eyvallah ama utanmadan başına 1.7 koymuşlar. Kuzu gibi 1.7 CDTI yazılı sedan yanımızdan geçti gittiiiiii...

Acı ama gerçek. Neyse ben 1.3 den memnunum, biraz züğürt tesellisi oldu farkındayım ama napalım. 1.3 e kanaat etmeyen 1.7 yi bulamaz:) Sevgiler dostlar.

Sedan kısmı beni yakar, 1.7'si seni :)

Tüketici hakkını arayana kadar bu ülkede 1.3'e devam... 1.7'yi istesende muhtemelen getirmiyorlardır.. Forumda bir arkadaş flexiride şasi Insignia sipariş etmiş, kendisine 1 ay sonra verilen cevap flexiride şasiyi şu anda üretim bandına çıkartamıyoruz olmuş.. Arkadaş gelip ben mi çıkartayım banda diyor :) Gülsen gülünmez... Böyle saçma iş mi olur?

Neyse, sedana uygun sarışın aksesuar görürsen bana da al bir tane gelirken :)

Sevgiler :) (mektup gibi oldu bu kısmı :) )

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm lordum memlekete gttım bıraz gezdım sonra garaja cektım aracı kapalı toz bıle yok garajda :) ıslerle ugrastım sımdı ıstdeyım:)

Memati Xenon ya da Angel konusunda bir hamle yaptın mı?

Ben vazgeçtim Angel'dan :( Sebebi ise orjinalliğini bozmak istememem... Açıkçası herhangi bir yerini söktürmek istemiyorum. Alarm takılırken bile yeterince huzursuz oldum bu konuda...

Bu arada ek bir bilgi... Türkiye'ye sanırım bizim araçların fabrikasyon alarm seçeneği verilmiyor. (Hoş arabayı bile vermelerine şaşmak lazım, neyi tam veriyorlar ki zaten).. Dikkat ettiyseniz kullanma kılavuzunda aynanın üzerindeki tavan konsoluna monte bir alarm sistemi var.. Ultrasonic alıcıları orada gösteriyor resimde.. Aynı ultrasonic alıcılar benim taktırdığım orjinal GM alarmda da var fakat tabii ki ayna üstü konsolda değil, sağ-sol cam çıtalarının üstünde...

Böyle fabrikasyon alarm seçeneği ile satın alan kimse var mı bildiğiniz? imkan olursa fotoğraflayabilen bir arkadaş çıkarsa harika olur...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memati Xenon ya da Angel konusunda bir hamle yaptın mı?

Ben vazgeçtim Angel'dan :( Sebebi ise orjinalliğini bozmak istememem... Açıkçası herhangi bir yerini söktürmek istemiyorum. Alarm takılırken bile yeterince huzursuz oldum bu konuda...

Bu arada ek bir bilgi... Türkiye'ye sanırım bizim araçların fabrikasyon alarm seçeneği verilmiyor. (Hoş arabayı bile vermelerine şaşmak lazım, neyi tam veriyorlar ki zaten).. Dikkat ettiyseniz kullanma kılavuzunda aynanın üzerindeki tavan konsoluna monte bir alarm sistemi var.. Ultrasonic alıcıları orada gösteriyor resimde.. Aynı ultrasonic alıcılar benim taktırdığım orjinal GM alarmda da var fakat tabii ki ayna üstü konsolda değil, sağ-sol cam çıtalarının üstünde...

Böyle fabrikasyon alarm seçeneği ile satın alan kimse var mı bildiğiniz? imkan olursa fotoğraflayabilen bir arkadaş çıkarsa harika olur...

slm lordum:) yapmayı dusunuyorum artık memlekette gecelerı cıktım gezdım baktım hıc olcak gıbı degıl xenonsuz olmuyor sadece xenon taksam ısık dagılıyor ve KARSINDAKINI RAHATSIZ edıyor o zaman ne olcak hem angel alcaksın gorunus olarak hemde angellarda mercek var karsındakını rahatsız etmemıs olcan yanı kısaca lordum angel ısıne yakında gırcem eger tam karar verırısem yaptırcam ve resımlerı hemen koyarım :):):):)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte angel'lı aracım

1)FK angel eye
2)Philips 6000k xenon

fotograf makınası yanımda olmadıgı ıcın cepten cekılmıs fotolardır...
resim022m.jpg

resim023j.jpg

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LORDUMMMMMMMMMMM BAK BAKALIM NASIL OLMUS :):):)

far motoru kendı ıcınde var ıcerden yukseklık ayarını yapabılıyosun , mercekler gayet ıyı gozukuyor, montaj 37 dakıkada yapıldı ,ve angel halkalar super duruyor....

Alperen77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memeati09 hayırlı olsun, güle güle kullan, kaça mal oldu? servise mi taktırdın? ayrıca yol b.sayarı hata veriyor mu?