0-3000 km rodaj sürecindekilere...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşlerim merhaba
Yeni araba ile navigasyon alsammı almasammı diye düşünürken hepsiburadada ekteki kampanyayı gördüm.
Bana özel indirimlerde cihaz 250 tl ye düşümüş.
Bende hemen sipariş ettim.
İçerisinde mp3 çalsın, yok film göstersin gibi özellikler yok. Ama benim için gerekte yok açıkçası.
O yüzden düşünenler varsa bir baksın derim.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=257643&productid=telnavmioc220y

av_ekremyavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cuma günü bu topikte olacagim. bi yere ayrilmayin, bayi bu sefer kendi aradi,cuma dan itibaren rodajla ilgili sohbete katiliyorum

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey merak ettim 1.6 larda ruhsatta (P.2)Motor Gününde sizin bilgilerde ne yazıyor??

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Örnek benim araç 77 lik. = 105 beygir.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşler benim arabanın resimleri yarına kaldı :(

Plakayı yetiştirememişler. Artık dicek bişi bulamıyoz. Şemsiye girmiş bir kere:) Yağmur yağsada açılmayacak. O yüzden yarına da bekleriz, öbür güne de:(

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henüz 388 km deyim sınavlar dolasıyla gezemedim pek fazla.Aracımdan çok memnunum elimden geldiği kadar rodaj zamanına uymaya çalısıyorum ama benzin konusunda biraz şikayetim var ilk aldığım zaman fulledim 150 ytl ye ve 388 km ye geldimde menzil 67 km ye düstü 50 ytl lik benzim aldım şimdi menzil 315 de nasıl oluyo anlamadım kullanım tarzıma gore cok ani değişmeler oluyor suandada 100 km de 12.4 gosteriyo bana baya fazla geldi ne kadar sürede düşer sizce bu ?

Son düzenleme:

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henüz 388 km deyim sınavlar dolasıyla gezemedim pek fazla.Aracımdan çok memnunum elimden geldiği kadar rodaj zamanına uymaya çalısıyorum ama benzin konusunda biraz şikayetim var ilk aldığım zaman fulledim 150 ytl ye ve 388 km ye geldimde menzil 67 km ye düstü 50 ytl lik benzim aldım şimdi menzil 315 de nasıl oluyo anlamadım kullanım tarzıma gore cok ani değişmeler oluyor suandada 100 km de 12.4 gosteriyo bana baya fazla geldi ne kadar sürede düşer sizce bu ?

Zamanla makul rakamlar göstermeye başlar. Şu anda arabanın kullanım/tüketim istatistiklerine göre doğru rakamı gösterememesi çok normal. Çok az veri var elinde yol bilgisayarının. 1000 km'ye ulaşınca daha anlamlı veriler çıkmaya başlar..