0-3000 km rodaj sürecindekilere...

launch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben arabayı alınca direk servise girdi. Servisten sonra aldığım gün direk devirli kullandım bastım. Ani fren denemesi yaptım 1 veya 2 kere. Bir günden bir şey olur mu? Ben devirsiz kullanamıyorum ya illa da basıyorum da basıyorum bağırttırıyorum 1000km dayanmam gerekecek anlaşılan. Burda yüksek devirlerden kastınız kaç mesela? Şimdi benim motor sağır mı oldu öldü bitti mi performansı yalan mı oldu

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben arabayı alınca direk servise girdi. Servisten sonra aldığım gün direk devirli kullandım bastım. Ani fren denemesi yaptım 1 veya 2 kere. Bir günden bir şey olur mu? Ben devirsiz kullanamıyorum ya illa da basıyorum da basıyorum bağırttırıyorum 1000km dayanmam gerekecek anlaşılan. Burda yüksek devirlerden kastınız kaç mesela? Şimdi benim motor sağır mı oldu öldü bitti mi performansı yalan mı oldu
kardeşim ne bu panik.bir şey olmaz bence benm de daha 1000 olmadı ama 190 gördüm.ki 190 için kaç bin devir gerek sen düşün.ama yine de ilk 200 ani frenleme ve ilk 1000 de çok hırpalama...

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi yalan oldu. gitti senin araba hayır gelmez ondan daha elinden çıkar fazla kullanmadan
bu arada biraz daha devirli kullanırsan kolda çıkabilir hani

Son düzenleme:

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:=):):)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende geldim dostlar yeni topiğe.
Kısmetse bugün teslim alıyorum bende arabayı :)

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni buluşma yerimiz hayırlı uğurlu olsun yeni düşüncelere,fikirlere vesile olur inşallah.

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracıma kovustum ve uzun yola cktım depoyu fulleyıp 130 dan asaga pek dusmedım hep klıma acıktı vıtes degısımlerıde devırlıydı 800 km yol yaptım ama aracı kapatıcagım zaman bı 30 40 sn oldugu yerde calıstırıp sora stop edıyorum turboyu rahatlatak ıcın