0-3000 km rodaj sürecindekilere...

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O büyük tuş iptal eder Hilmi'cim:):):) Sen dediğime bas ve hızlanmayı izle. O zaman ben de sorun var. Geldiğimde bir göstereyim bari...

Şu tuştan bir emin olalım.. Bundan bahsediyoruz değil mi?

astrahcruisecontrol.jpg

Bendeki fonksiyonu şu şekilde;

Yan taraftaki 2 tuştan üsttekine basınca o anki sürati sabitliyor... Daha sonra frene basınca sabitleme kapanıyor.. Alttakine basınca tekrar son sabitlenen sürate geri dönüyor. (Recall fonksiyonu)

L

lucksoul

Bilgi Girilmemiş
...

Son düzenleme:

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu tuştan bir emin olalım.. Bundan bahsediyoruz değil mi?

astrahcruisecontrol.jpg

Bendeki fonksiyonu şu şekilde;

Yan taraftaki 2 tuştan üsttekine basınca o anki sürati sabitliyor... Daha sonra frene basınca sabitleme kapanıyor.. Alttakine basınca tekrar son sabitlenen sürate geri dönüyor. (Recall fonksiyonu)

Bu tuşlara basmaya devam edince, üsttekine mesela, sürat 2.5 km. lik dilimlerde artıyor. Alttakinde düşüyor, bir nevi el gazı.

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi geceler diliyorum.. Yarın görüşmek üzere :)

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tuşlara basmaya devam edince, üsttekine mesela, sürat 2.5 km. lik dilimlerde artıyor. Alttakinde düşüyor, bir nevi el gazı.
ewt onu biliyorum.ve bazen üst üste basıyorum araç çok güzel hızlanıyor adeta gaza basmışım gibi:)

bu arada süleyman abi'ye... arabanın kalkışını soruyodu.bugün park bornova'nın ordaki ışıklarda -aynı sınıf araçlar değil biliyorum da benm araç da yeni henüz çok yüklenmiyorum- bi clioyu gömdüm dikize:eek:

yine son anda ışıkları farketmemle frenleri denemiş oldum ve ayrıca balçova otobanında sol şeridi kapattığımı da söylemek isterim:eek:.eğer müzik sesi de açıksa zaten kaçla gittiğinizi farketmiyorsunuz:)gidişi,duruşu,kalkışı çok güzel.astramı seviyorum:good: