ZuZu'ya 18'' OPC Jant ! ;)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar abiler..uzun süredir aklımda olan jant işini bu gün halletmiş bulunmaktayım..ben cok begendim bakalım sizlerde begenicekmisiniz :)

Bu ESKİ hali

Bunlarda YENİ hali

Begendiysek masallahları eksik etmeyelim :)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
maslah

yay gerek

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş :) ne kadar maloldu hocam ?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Can..Kazasız belasız kullan..Bence astra j ve insignia opclerindeki jantı seçseydin çok daha albenili olurdu..Bu jantlar bana pek yakın gelmiyor az önce söylediğim seriden ama bu da fena sayılmaz.. Buluşmaya bu sefer gelirsen daha da yüksek çıtalı bir buluşma olur, kaliteyi arttırırsın :)

cagataycankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant aracı gösteren en iyi aksesuar. güzelde durmuş ne kadar verdin janta

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler :)

yay düşünüyorum ancak şu kışı bi atlatayım.böylede yüksek durmadı hatta tahmin ettigimden cok daha iyi durdu diyebilirim.teşekkürler :)

çok güzel olmuş :) ne kadar maloldu hocam ?

teşekkür ederim begendigine sevindim.lastik 1000 jant 1100 toplam 2100 :) indirimli aldım..

maşaallah çok harika olmuş :rakir:

Maşallah Can..Kazasız belasız kullan..Bence astra j ve insignia opclerindeki jantı seçseydin çok daha albenili olurdu..Bu jantlar bana pek yakın gelmiyor az önce söylediğim seriden ama bu da fena sayılmaz.. Buluşmaya bu sefer gelirsen daha da yüksek çıtalı bir buluşma olur, kaliteyi arttırırsın :)

Bu hafta Denizliye dönüyorum bulusmaya katılamayacagım malesef:( yorumun için teşekkür ederim
Serdar.bahsettigin jantlarla bu jantı cok kıyasladım secimim bu oldu.neden diye sorarsan.bahsettigin jant cok bükümlü ve siyah agırlıklı.eger aracım j kasa beyaz bi astra yada insignia olsaydı hakikaten düşünmez takardım.ancak aracım siyah keskin tasarım ve nikelajları oldugu için bu sert jantları tercih ettim.birde diger jantı kime sorup gösterdiysem bune beya ford jantı bu diye tabirleri oldu.hos gerci bilen bilirde jantta hakikaten st jantını andırıyordu :)

ford

big_114538869f65.jpg

opel

102121993f60.jpg

jant aracı gösteren en iyi aksesuar. güzelde durmuş ne kadar verdin janta

teşekkürlerler.aracı gündüz jant gece farları gösterir derler.gündüzü hallettik sıra gecede :)

Son düzenleme:

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can malşyetlerini yazarsan özelden seviirim. Duramıcam vallaha bende alıcam gibi :p

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üzüldüm açıkçası görüşemeden yolcu ettik seni :( bayramda belki buluşma ayarlanabilir, o zaman görüşürüz..Denizli çok uzak sayılmaz ;) jant tercihini mantıklı düşündüğümde hak veriyorum..Çünkü astra h ın kendi serisi içinde sunulan bir jant opsiyonuydu ve özellikle de OPC versiyonlarında...Ama pek tercih edilmedi..OPC standart jantlarından ötürü olsa gerek..Vectra C2 OPC'de de senin jantlardan sunulmuştu..BU jantların yine orj görüntüsü var ama fordun replicası hoşafmış..Yani ST ile alakası yok ama seninkilerin duruşu ve aracınla renk kombinasyonu çok iyi ;) zaten astra h ve corsa D1 in orj modlanmış serileri adeta piranha ya benziyor..Her an agresif ve saldırgan bir havası var..Kazasız belasız kullanmanı dilerim..;)