ZuZu & BlackJet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bunlarda benim Kara Şimşekler

Bursalıyım ancak 3 yıldır Denizlideyim üniversitedeyim.

2012 Opel Astra 1,6 Essentia + Konfort paket 1,700 km

2006 Volkswagen Jetta 1,6 Midline 240,000 km

Maşallahları eksik etmeyelim :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jettaya daha başarılı bir jant takılabilir, her ikisine maşallah, özellikle Astra çok iyi görünüyor fotoğraflarda.

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim öncelikle Hayırlı ve Uğurlu olsun ZuZu :) . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin . Siyah ile krom detayların uyumu gerçekden bi harika olmuş . Hatta tampon ' daki krom ızgara varmıydı bunlarda diye düşünmedim bile değil :) Jettaco Koca Oğlan ' da bi Aferin ' i hak etmedi değil hani :) . 240.000 Km. ' de olmasına rağmen hala ilk günki rijit ' liği ve gösterişliliği üstünde Maşallah . Tabi bunda senin etkinin büyük olduğunuda unutmamak şart :) Oyuncaklarını iyi günlerde kullanman dileklerimle ...

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan kardeşim maşallah ikiside güzel...bende denizlide okuyorum üni de :d

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaynak gözlüğü ile bakmak lazım, bu nasıl parlaklıktır arkadaş ya, nazar deymesin ;)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah hocam allah kaza bela vermesın :)ikiside incik gibi :D

teşekkür ederim :)

Jettaya daha başarılı bir jant takılabilir, her ikisine maşallah, özellikle Astra çok iyi görünüyor fotoğraflarda.

jant konusunda haklısınız ancak yeteri kadar masraf edildi yakındada yeni jetta alcagım insallah :) astra hakkında varsa fikirleriniz önerileriniz alabilirim :)

Kardeşim öncelikle Hayırlı ve Uğurlu olsun ZuZu :) . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin . Siyah ile krom detayların uyumu gerçekden bi harika olmuş . Hatta tampon ' daki krom ızgara varmıydı bunlarda diye düşünmedim bile değil :) Jettaco Koca Oğlan ' da bi Aferin ' i hak etmedi değil hani :) . 240.000 Km. ' de olmasına rağmen hala ilk günki rijit ' liği ve gösterişliliği üstünde Maşallah . Tabi bunda senin etkinin büyük olduğunuda unutmamak şart :) Oyuncaklarını iyi günlerde kullanman dileklerimle ...

Murat abicim cok teşekkür ediyorum.Allah sizede kazasız belasız güze günlerde kullanmayı nasib etsin.. umarım bir gün DeDe ile ZuZu nun fotograflarını cekeriz :) kromların ne kadar modası gecsede hosuma gidiyor benim, vazgecemiyorum :) Koca oglanda yakında emekliye ayrılacak gibi duruyor bakalım kısmet :)

Kaynak gözlüğü ile bakmak lazım, bu nasıl parlaklıktır arkadaş ya, nazar deymesin ;)

teşekkür ederimm.arac bayiiden cıkmadan boya koruması ve bir kac ekstra uygulama yapıldı.gercekten yıkanınca yanıyor diyebilirim :)

Güle güle kullan kardeşim maşallah ikiside güzel...bende denizlide okuyorum üni de :d

teşekkür ediyorum astrayı kyk caddesinde ve okulda mühendislik fakültesinde görebilirsiniz.. sizede kazasız belasız sürüşler dilerim.malum apacı diye adlandırabilecegimiz tipler cogunlukta..

uslum64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen denizlide düzgün araba kullanmayı bilende çok az...bendede corsa 1.3 otomatik dizel var gri renk 64 plaka aklında bulunsun görürsem bende dururum yanında :D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah nazar değmesin güle güle kullanın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...