Asrın Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MUSTAFA AYDIN

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
04.05.2013 tarihinde ilk kez OPEL ile tanıştım.

Keşke tanışmasaydım dedirtti bana. Aracı 0 km aldım. 1,6 Essentia Confort Paket düz vites. Bir arbadan ancak bu kadar memnun kalınmaz ya. Direksiyon deseniz sanki 68 model reno tx. Kamyon direksiyonu gibi. Hergün işe gidiş geliş 8 km yol yapıyorum onu bile nefret ettirdi bana.
Arabayı çok temiz kullanan biriyim. O yüzden arabamı görenler ister istemez ilgisini çekiyor ve soruyorlar nasıl araba diye ? Aman kardeşim diyorum Opel in önünden bile geçmeyin. 0 arabanın hız sabitleyicisi 1 ay sonra bozuldu.
Bundan önce NİSSAN NOTE vardı. Harika bir araçtı. Gerçekten attan inip eşşeğe bindik.
Bu yazdıklarımı okuyanlar sakın abartıyor sanmasınlar, inanmayanlar ümraniye ye gelsin kullansınlar aracı o zaman ne demek istediğimi anlarlar.

Kredisi bittiği gün satacam. 3-5 bakmadan hemde. Benim gibi araba düşkünü bir insanı arabadan soğuttu.
Zaten Opel için almanyanın TOROS u diyorlar.....

MUSTAFA AYDIN

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 Opel Astra / Essentia Comfort...

Arkadaşlar aracımı 0 km olarak aldım.
İş yerinde 2006 modelden tutunda 2013 model aracı olan tüm arkadaşlara denettirdim ve direksiyonu en ağır hantal olan benim aracım çıktı.
Millet tek parmakla çeviriyor direksiyonunu bizim araba neredeyse tek elle bile dönmüyor.
Böyle birşey olabilir mi buna bir anlam verebilen var mı ????

MUSTAFA AYDIN

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum opel i....
Ben yandım bari başkaları yanmasın...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sanat eseri bir araca biniyorsun tek derdin direksiyonu parmak ile çevirememekmi yani ? Yapma bence bunu , arabanın keyfini sür

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Almanya'nın torosu çok güldürdü beni. :D Hocam valla diyecek söz yok Geçmiş olsun. ..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Foruma üye olma amacınız belli, Kuralları okusaydınız önce, Opeli satıp kurtulacağınıza göre, bizden size, sizden bize fayda olmadığından süresiz uzaklaştırıyorum. Opelsiz günler.

Sevgili Üyeler;

"Üye arşivi"in amacı birbirimizi tanımak ve bilgi birikimlerimizi paylaşmaktır.
Bu nedenle bu anabaşlık altındaki kişisel konu girişlerinizde lütfen aşağıdaki detayları dikkate alalım. Elbette bu bilgilerin bir başvuru formu gibi sırayla yazılması gerekmiyor. İsteyenler bunu bir anlatı içerisine de serpiştirebilirler. Ama, çok yalın ve tek satırlık, kimden geldiği bile belli olmayan tanıtımları lütfen değiştirelim ve yeni girişleri bu kriterlere göre gerçekleştirelim.

Üye Arşivi tanıtım formatı:

- İsim ve soyad
- İkamet ettiğiniz yer
- Mesleğiniz ve yaşınız
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli

Tanıtım formatı yayın tarihi: 12/9/2006
(Bu tarihten sonraki tanıtımların hepsi formata uygun olmalıdır)

Bu Tanıtım formatına uymayan üyelerin tüm mesajları silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...