2012 Astra H OPC Line

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar..aracım için actıgım diger konunun karısıklıgından dolayı ZuZu 'nun konusunu yeniden acmıs bulunuyorum..aracım 2012 model 2013 ocak çıkışlıdır..Kendisi beklemedigim bir anda ailemin dogum günü hediyesi olup hayatımın en degerli parçasıdır..

2012 Model Essentia konfort paketlidir..

Ögrenci bütcesiyle Opc macerasına atılmış bulunmaktayım :)

Yapılanlar

Amerikan cam filmi
Boya , koltuk , torpido koruma
Kaput komple silikon filmle kaplandı
Kapı eşikleri silikon filmle kaplandı
9 ledli arıza ışıgı yakmayan turuncu park ampülleri takıldı
S-dizayn krom cam çıtaları takıldı
7 inc tablet ve codegen tablet tutucu takıldı
Opc bagaj üstü spoilerı takıldı
18 inc Opc serisi jantlarımız takıldı
225/40/18 Starmaxx lastikler
Opc stil yan aynalar
Opc Line kapı logoları
Vitese tesbih :)

Yapılacaklar

Opc sinyal çerceveleri
Gtc difüzör
Egzoz ucu
Simota yada K&N filtre
Eibach 3,5 cm yay

ZuZu'nun ilk ve beni tarifsiz duygular yasatan fotografı

Ve bunlarda ZuZu'nun güncel hallerinden

[/QUOTE]

öneri ve fikirleriniz benim için cok degerlidir..Allah hepimize araclarımızı kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabaya yay lazım

geriye kalan hersey güzel ama keşke donanım olarak daha dolu olsaydı dedim içimden. araç çok güzel kaza bela göstermesin rabbim. teybini de ekranlı teyp ile değişirsen güzel olur içerisinin havasını cok değiştiriyor

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Murat abi ancak donanım derken ne gibi mesela yapabilecegim seylermi ? Teyb ekranlı düşünmüyorum bulundugum bölgede pek güvenli degil acıkcası..

yay konusu kolay ancak olmusken eibach olsun diyorum o yüzden suanlık duygusal olaraktan beklemedeyim :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay alırken iyi bir marka almakta fayda var.. markasız yayların inşaat demirinden farkı yok. memnun kalmazsın.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni bir sayfa açmışsın, bu yapacaklarının teminatı olsa gerek Can :D Bursa'ya geldiğinde haberdar et; buluşma yapalım..Yaz-kış,yağmur çamur fark etmez..

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni bir sayfa açmışsın, bu yapacaklarının teminatı olsa gerek Can :D Bursa'ya geldiğinde haberdar et; buluşma yapalım..Yaz-kış,yağmur çamur fark etmez..

Mutlaka haber verecegim..Yapacaklar bitmez ama basladınmıda gerisini istiyor..ve en önemlisi hakediyor olması.en büyük ihtiyacım yay gibi görünüyor.hos gerci böylede memnunum.ancak baska neler yapılabilir merak ediyorum :)

yeni bir sayfa actık ancak tel degişikligi yaptım fotolar cok büyük olmus malesef farkedemedim..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ledli arka stoplar olabilir, irmscher ön panjur olabilir,fren balatalarına brembo kapak yapabilirsin,jantlar müsait...Multimedia sistemi olabilir..

Yay konusunda çok da ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum aracının..Jant ve lastik ebatların şu anki haliyle görüntü olarak kusur yaratmıyor bence Can..Tabi kendin bilirsin,yaza erteleyebilirsin eğer çok düşünüyorsan..

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araciniz cok guzel hayirli olsun:) starmax lastiklerden memnunmusun? Almadan once arastirma yapmismiydin?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ledli arka stoplar olabilir, irmscher ön panjur olabilir,fren balatalarýna brembo kapak yapabilirsin,jantlar müsait...Multimedia sistemi olabilir..

Yay konusunda çok da ihtiyacý olduðunu düþünmüyorum aracýnýn..Jant ve lastik ebatlarýn þu anki haliyle görüntü olarak kusur yaratmýyor bence Can..Tabi kendin bilirsin,yaza erteleyebilirsin eðer çok düþünüyorsan..
Stoplarm hosuma gidiyor.panjurda makyajli icin trde bulamadim.fren kapaklari korkutuyor acikcasi.
Araciniz cok guzel hayirli olsun:) starmax lastiklerden memnunmusun? Almadan once arastirma yapmismiydin?
Tesekkur ederim.acikcasi lastikte michelin tek gecerim ancak butcem starmaxxa yetti.ve beni sasirtti diyebilirim.16 jantimda goodyear var ancak starmaxxlar daha yumusak geldi.islak zemindede iyi diyebilirim.
GT-I9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi