Zamsalak mıyız biz acaba?

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benzine yapılan zamlar çok fazla size katılıyorum ama iironi bunu söyleyen insanların altlarındaki araçların en az 10 milyarlık olması ve madem ülke bu kadar kötü durumda bundan 5 10 sene evvel daha iyi durumdaydı 20 25 yaşındaki insanlar alabiliyormuydu bu araçları eskiden ?yapmayın arkadaşlar eleştiriyi yapalım sonuna kadar desteklerim ama biraz mantıklı olmalı bu sorunun çözülmesinin bence 2 yolu var 1. ticaret yapan insanlar adam gibi vergisini verecek 2. tavşan gibi üremeyeceğiz bu kadar nüfusu ( üstelik niteliksiz nüfus da bir hayli fazla ) beslemek çok zor

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benzine yapılan zamlar çok fazla size katılıyorum ama iironi bunu söyleyen insanların altlarındaki araçların en az 10 milyarlık olması ve madem ülke bu kadar kötü durumda bundan 5 10 sene evvel daha iyi durumdaydı 20 25 yaşındaki insanlar alabiliyormuydu bu araçları eskiden ?yapmayın arkadaşlar eleştiriyi yapalım sonuna kadar desteklerim ama biraz mantıklı olmalı bu sorunun çözülmesinin bence 2 yolu var 1. ticaret yapan insanlar adam gibi vergisini verecek 2. tavşan gibi üremeyeceğiz bu kadar nüfusu ( üstelik niteliksiz nüfus da bir hayli fazla ) beslemek çok zor

hay ağzına sağlık kardeşim ya

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, HERŞEYİN MÜKEMMEL GİTTİĞİ,
Bütçesi fazla veren? bir ülkede bugün benzin pompasına doğru yanaştım...
Gözlerim yerinden fırladı...
3YTL nin üzerindeydi benzin...

Sebebi de BENZİNE GELEN ZAM değil.
Sebebi ÖTV'nin arttırılması...

Yani benzin bundan sonra ne kadar artarsa hükümetimize o kadar ek gelir kaynağı olacak.

Benim anlamadığım nokta, HERŞEY MÜKEMMEL GİDERKEN, BÜTÇE FAZLA VERİRKEN, Gayrisafi Milli Hasıla'mız TAVAN YAPMIŞKEN?, tefelerimiz tüfelerimiz tarihin en MÜKEMMEL? değerlerindeyken, neden benzinin ÖTV'si arttırılıyor?

Bizleri zamsalak olmamız için mi eğitiyorlar diye düşünmüyor değilim...

Çok Sinirlendim bu olaya...

haklısın , sana tedavi olarak tavsiyem , bir hafta süre ile mütareke basını okuman (yanlız 3. sayfa haberlerini okuma) tv de bol bol görünen uçak seyahatlerine katılan köşe yazarları dışındakileride okuma , bir hafta boyunca ne kadar kadın programı , tele vole , paparazi , ağa , aşiret dizi varsa seyret zamlar etkisini kaybediyor. eskisi kadar rahatsız etmiyor , tam tersi çok ta iyi olduğunu düşünüyorsun . en azından halkın yarısı ne mutlu bak gör inanmıyorsan.