zafira ile aranıza katıldım...

bozve

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar , Geniş bir araç ihtiyacımdan dolayı yoluma denkgelen bir zafira yı beğendim aldım.
Araç 2000 model Gl
Danışmak istediğim bir kaç konu var yardımcı olmanız dileği ile

1-tavanda kapı üstlerinde kapaklı takmak için girişler var dört tane bunlar nedir ne içindir. başka araçlarda rastlamadım hiç. ne amaçla yapılmıştır.
2-dörtlü düğmesinin yanında üç adet boş düğme var araca bir kaç bişeyler eklemek istedem bunun düğmelerinden nereden bulabilirim. Aliexpress falan baktım bulamadım.
3-orjinal teybi söküp yerine normal cd çalarlı bir teyp takmışlar haliylen direksiyondaki düğmeler çalışmıyor. Bu araca cd çalarlı orjinal teyp var mı yada direksiyon kumandasını kullanabileceğim bir teyp
4-kol dayama yok bunlara nasıl bir kol dayama yaptırılabilir. Yaptıran var mı acaba aramızda.
5-Sanırsam bu araçlarda koltuk arkalarında bardaklık yeri var şu otobüslerde olanlardan lakin önceki sahibi kılıf taktırmak için onları söktürmüş bulma şansımız var mıdır.

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz hocam, öncelikle saygılarımı sunuyorum. Sorularınıza gelecek olursak;

1- Anladığım kadarıyla port bagaj montaj deliklerinden bahsediyorsunuz.
2- Çıkmacılardan temin edilebilir tam ölçülerinden bulabilirmisiniz emin değilim.
3- Bu konuda google amcada küçük bir araştırma yaptım. Karşıma şu şekilde sonuçlar çıktı. Bknz.
4- Bu konuda yine google amcaya sordum. Zevkinize göre tercih etmekte fayda var.
5- Bunları çıkmacılardan başka yerde bulamazsınız hocam. Biraz araştırmak zorunda kalabilirsiniz.

bozve

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkür ederim. 1. sorum için aracın dışında değil içindedir.
resmi şu

IMG_5711.JPG

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sabahtan teknik çizimlere bakıyorum. Böyle birşey bulamadım hocam. Aklıma gelen tek şey acaba gözlük kabı içersinde kullanılsın diye boşlukmu bıraktılar.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkür ederim. 1. sorum için aracın dışında değil içindedir.
resmi şu

Ekli dosyayı görüntüle 835
Hocam bunlar araç içi perde delikleri, aşağıda resmini paylaşıyorum. Üst taraftaki kollar bu deliklere giriyor...

db14ddb3c918cbd715024a13b2fd9b69.jpeg

fortulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de zafira var tam da merak ettiğim soruları sormuşsunuz orijinal teyibi bulamadıysaniz Pioneer Marka Teyp ve onun kumanda aparatı ile kullanılabiliyor

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bozve

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de zafira var tam da merak ettiğim soruları sormuşsunuz orijinal teyibi bulamadıysaniz Pioneer Marka Teyp ve onun kumanda aparatı ile kullanılabiliyor

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teybin modelini biliyor musunuz acaba