yüz felci oldum

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malesef kısmi bir yül felci geçiriyorum. Aman dikkat edin. Bu rahatsızlığımın nedenini; doktorum ile beraber arabanın sol camını açık tutarak epey uzun yol almaya bağladık :)
Geçen hafta başı pazartesi şirket otomobili (renault toros) ile epey yol yaptım. kaloriferi bozuk olduğundan sürekli sıcak hava veriyordu, kapatamıyordum. bende terlediğim için tabiki sol camı yarıya kadar açtım. uzun bir müddet bu şekilde kullandım. takip eden iki gün boyunca sol kulağımın arkasında bir ağrı hissettim ve nihayet geçen perşembe yüzümün sol kısmı çalışmamaya başladı. neyseki yamulmadı:sorry: inanın berbat bir durum şimdi fizik tedavi görüyorum ama benden çok daha kötü olanlar varmış. benim durumum daha çabuk iyileşirmiş.
Aman dikkat! Herkesin başına gelebilecek bir durum...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun... inşlh tez zamanda sağlığına kavuşursun..

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağol biraz zaman alacakmış görecez. sürekli sakız çiğniyorum. böyle durumlarda iyiymiş.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sinirsel kısmi yüz felci geçirdim. çok fazla sinirlendiğimde ya da üzüldüğümdenüksediyor ve sadece hissizlik değil dudağımda yamulma oluyor. Rüzgardan olanlar geçiçici oluyor ama dert etme.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun uzun yolculuklarda dikkat etmek lazım çok kişiden duydum ama başıma gelmedi kısa sürede geçiyor diye biliyorum

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sinirsel kısmi yüz felci geçirdim. çok fazla sinirlendiğimde ya da üzüldüğümdenüksediyor ve sadece hissizlik değil dudağımda yamulma oluyor. Rüzgardan olanlar geçiçici oluyor ama dert etme.
çok sağolun, sizede geçmiş olsun. sinir çok şeye zarar verir. sinirlenmemeye bakın.

Jon@thaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun uzun yolculuklarda dikkat etmek lazım çok kişiden duydum ama başıma gelmedi kısa sürede geçiyor diye biliyorum
bana da kısa süre dediler ama bir hafta olacak işte çok ilerleme olmadı gibi geliyo. insan kendini kötü hissediyor. şu herşeyi kötü düşünme psikolojim olmasa...

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun