Youtube'dan Video İndirme ve Cyclone Navi İçin Divx Formatına Çevirme

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Youtube'dan Video İndirme ve Cyclone Navi İçin Divx Formatına Çevirme

astraowner link' Alıntı:
tam anlatımınız gibi olmasa da eski verdiğiniz link teki programla çevirmeyi başardım arabadada denedim çok güzel gösteriyor sağolun yardımlarınız için
rica ederim, çalışmışsa problem yok :) programı kullandıkça boyut ve kaliteyi değiştirerek daha kaliteli videolar da çevirebilirsiniz..
video boyutu illaki 800x480 olması gerekmiyor..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yalnız hakan beyin videolarını izlerken, kendimi trt 2 de ki muhasebe derslerini izliyormuşm gibi hissettim, ses tonu fln aynı  :D tek farkı hakan bey in videolarının benim için daha faydalı olması  011zaa

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
yalnız hakan beyin videolarını izlerken, kendimi trt 2 de ki muhasebe derslerini izliyormuşm gibi hissettim, ses tonu fln aynı  :D tek farkı hakan bey in videolarının benim için daha faydalı olması  011zaa
çok mu resmi olmuşum yahu :D biraz heyecan katsaydım bari, nese bir dahaki program anlatışımda
arada fıkra da anlatıcam :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gayet güzel olmuş elinize sağlık :) yalnız 2 sorum olcak:
1-bu codec olayı bende de çıktı, onu nwetten bulmaya çalkışyırom bs player fln da yüklü değil bende, kolay indirebileceğim bir site varmı?
2- birde bizde unregistered olduundan, ' register or i want to try it more ' diye uyarı çıkıyor, deneme süresi ne kadar eğer bilgnz varsa?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
gayet güzel olmuş elinize sağlık :) yalnız 2 sorum olcak:
1-bu codec olayı bende de çıktı, onu nwetten bulmaya çalkışyırom bs player fln da yüklü değil bende, kolay indirebileceğim bir site varmı?
2- birde bizde unregistered olduundan, ' register or i want to try it more ' diye uyarı çıkıyor, deneme süresi ne kadar eğer bilgnz varsa?

1- bs player'ı kurmak için link aşağıda, programı kurarken codec isterse otomatik indirin, kaydetmek için serial key içerisinde
    http://www.teknomobil.org/ses-video/271-bsplayer-pro-240997-turkce-full.html
2- Programı kaydetmek için benim gönderdiğim programda klasörün içinde serial key var, onunla kaydetmeniz yeterli
    kaydetmezseniz videonun 3 dklık kısıtlaması var sanırım

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone da bugün ilk kez USB takarak video izleme girişimim oldu, videoları gayet güzel açtım fakat titreme yapıyo, küçük küçük kareler oluşuyor. Bu youtube dan indrdiğim videolarda codec yapmadığım içinmi, yoksa farklı bir nedeni varmı. Codec programını indirmeme rağmen, youtubedan indrdkten sonra codec çevirme esnasında hata veriyor, bir türlü düzeltemedm :( Birde bizim ekrana tam oturması için video size ı kaça kaç yapmam gerekli? 800-420  yada 600-340 fln yapınca sinema ekranı gibi çıkıyor, ben ekranı kaplasın istiyorum.

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu iş için format factory nin eline kimse su dökemez. Total video convertor iyi bir program ama zaman zaman ses ve görüntü senkronunda sorun çıkarıyor.Örneğin yeniden encode ettiğiniz bir videoda sesle görüntü arasında senkronizasyon tutmuyır codeği iyi seçmek gerek.ama format factory çok daha kolay ve pratik dilerseniz resimli anlatım da sunabilirim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
Bu iş için format factory nin eline kimse su dökemez. Total video convertor iyi bir program ama zaman zaman ses ve görüntü senkronunda sorun çıkarıyor.Örneğin yeniden encode ettiğiniz bir videoda sesle görüntü arasında senkronizasyon tutmuyır codeği iyi seçmek gerek.ama format factory çok daha kolay ve pratik dilerseniz resimli anlatım da sunabilirim
yeni bir konu başlığı ile yaparsanız güzel olur
ne kadar alternatif olursa o kadar iyidir..

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakan bey eline sağlık. sayende bayağı video indirdim. bunları peşpeşe seyredebiliyormuyuz acaba. yoksa her şarkıdan sonra ekran üzerinden kapatıp tekrar yeni videoya tıklamamız mı gerekiyor...

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

eğer iphone da ki videolarınızı cyclone da oynatabiliyorsanız;
iphone ile videoyu telefona indirip, arabada izlemek çok daha kolay olacaktır...
bence bir şansınızı deneyin; applestore da videoget diye aratın....
program istediğiniz videoyu facebooktan bulup yukluyor...
program bir türk yapımı ve maalesef paralı 1,99 dolar..
ama inanın iphone için yapılmış en işe yarar program...!!!
bununla video indirip, fotoğraflara videoyu kaydettiğinizde,
sanırım iphone ile arabanız da izlemeniz mümkün olacaktır :)
en azından bir deneyin ....