cyclone, necvox için alternatif video convertor resimli anlatım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone, necvox için alternatif video convertor resimli anlatım

batigol1907 link' Alıntı:
evet dönüştürüyor fakat film veya dizileri dönüştürme konusunda hangi seçeneği kullanacağımı bir türlü bulamadım biri gösterirse sevinirim :)
filmlerde aynı seçenek ama çeviri yaptıktan sonra altyazılarla kayma olabilir
o yüzden araç için divx formatında filmler indirirseniz çevirmek zorunda kalmadan
direk izleyebilirsiniz

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
filmlerde aynı seçenek ama çeviri yaptıktan sonra altyazılarla kayma olabilir
o yüzden araç için divx formatında filmler indirirseniz çevirmek zorunda kalmadan
direk izleyebilirsiniz
Hakan Bey merhaba,
Avi formatındaki filmi dönüştürücü ile dvix 720*480hd olarak çevirdim usbdiske  kopyaladım fakat yine bir sonuç alamadım. Bir türlü film oynatamadım :(

Bir de sizde su damlacıklı arayüz duvar kağıdı vardı sanırım. ֖nceki konularda verilen linkte dosya yüklü değil. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? tşkler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Hakan Bey merhaba,
Avi formatındaki filmi dönüştürücü ile dvix 720*480hd olarak çevirdim usbdiske  kopyaladım fakat yine bir sonuç alamadım. Bir türlü film oynatamadım :(

Bir de sizde su damlacıklı arayüz duvar kağıdı vardı sanırım. ֖nceki konularda verilen linkte dosya yüklü değil. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? tşkler

İndirilen filmler birçok codec programı ile çevirilip paylaşıma sunuldukları için biz de tekrar çeviri yaptığımızda
maalesef bozuluyor o yüzden film izlemenin en güzel yolu filmleri divx ya da avi formatında indirip bu şekilde izlemek

İstediğiniz masaüstü resmi equalizer şeklinde olan sanırım

www.opelsizasla.com/forum/download/Equalizer_Tema.rar

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunu başardımm emeğinize sağlık  dancee

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MPEG4(Xvid) olarak kalsa problem çıkar mı
yoksa illa MPEG4(DivX) mi yapmalıyız acaba?

araç hanımda ve o bu tür işlemleri pek bilemediğinden ben şimdiden hazırlıyorum da malum yaza hazırlık :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi ben birşey soracağım ama konu baya eski sayılır cvp verirseniz sevinirim ben geçen haftalarda İDM ile video indirerek format factori de avi yaptım ve USB ile cylone cihazıma taktım videoları izleyebiliyorum herşey gayet normal yalnız bir problemim var :) Sürekli anolog olarak klipleri değiştirmem gerekiyor el ile dokunmatik ekranda buda yola odaklanmamı engelliyor yanı kısacası ileri geri tuşları video klipte işlemiyor bu sorunu nasıl aşabilirim dokunmatik ekrandaki ileri geri tuşuda bir soraki videoya geçmiyor hangi video yu açtıysam o dönüp duruyor sürekli buna illaki dokunmatik panelde işlem yapmam gerekiyor bir çözümü varmı arkadaşlar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Şimdi ben birşey soracağım ama konu baya eski sayılır cvp verirseniz sevinirim ben geçen haftalarda İDM ile video indirerek format factori de avi yaptım ve USB ile cylone cihazıma taktım videoları izleyebiliyorum herşey gayet normal yalnız bir problemim var :) Sürekli anolog olarak klipleri değiştirmem gerekiyor el ile dokunmatik ekranda buda yola odaklanmamı engelliyor yanı kısacası ileri geri tuşları video klipte işlemiyor bu sorunu nasıl aşabilirim dokunmatik ekrandaki ileri geri tuşuda bir soraki videoya geçmiyor hangi video yu açtıysam o dönüp duruyor sürekli buna illaki dokunmatik panelde işlem yapmam gerekiyor bir çözümü varmı arkadaşlar
Tek klibi tiklayip acmiyacaksiniz.
Klasorun icine girip sol alt kosede tumunu sec diyop butun klipleri isaretledikten sonra sirayla calar.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Tek klibi tiklayip acmiyacaksiniz.
Klasorun icine girip sol alt kosede tumunu sec diyop butun klipleri isaretledikten sonra sirayla calar.
Mantıklı evet araç çok yeni henüz inceleyemedim fırsat bulamadım işten güçten teşekkür ederim sizin söylediğiniz hiç aklıma gelmemişti sonuçta tümünü seç olması gerekiyor :) Youtube de video indiremiyorum yalnız farklı bir formatta indirme yapıyor İDM programı sanırım bende avi ye çeviriyorum Format Factory de ama ses olmuyor bununla ilgili bir bilginiz varmı acaba sonuçta youtube video indirmek için ilk seçenek ama kullanamıyorum avi ye çevirince ses gidiyor :(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Mantıklı evet araç çok yeni henüz inceleyemedim fırsat bulamadım işten güçten teşekkür ederim sizin söylediğiniz hiç aklıma gelmemişti sonuçta tümünü seç olması gerekiyor :) Youtube de video indiremiyorum yalnız farklı bir formatta indirme yapıyor İDM programı sanırım bende avi ye çeviriyorum Format Factory de ama ses olmuyor bununla ilgili bir bilginiz varmı acaba sonuçta youtube video indirmek için ilk seçenek ama kullanamıyorum avi ye çevirince ses gidiyor :(
Mozilla tarayicisindan youtube eklentisini indirirseniz actiginiz kliplerin altinda direk indirme sekilleri cikiyor ordan indirim.
Format factory den avi formatina donusturebilirsiniz.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim yardımlarınız için :)