Youtube'dan Video İndirme ve Cyclone Navi İçin Divx Formatına Çevirme

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Youtube'dan Video İndirme ve Cyclone Navi İçin Divx Formatına Çevirme

ben hep ipod touch bağlı kullanıyorum iphone da ayrıca bluetooth dan bağlı oluyor ama videoları falan klasörde göstermiyor maalesef birkez normal necvox usb sine ipodun kendi kablosuyla taktım ekranda bir seçenek gibi birşey çıktı ve o şekilde okumadı zaten normal ipod girişi ve arayüzü de iphone u tam desteklemiyor ama ipod da sorunsuz

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
Bu iş için format factory nin eline kimse su dökemez. Total video convertor iyi bir program ama zaman zaman ses ve görüntü senkronunda sorun çıkarıyor.Örneğin yeniden encode ettiğiniz bir videoda sesle görüntü arasında senkronizasyon tutmuyır codeği iyi seçmek gerek.ama format factory çok daha kolay ve pratik dilerseniz resimli anlatım da sunabilirim
Sn.hipokratim bu mesajı mayıs ayında yazmışsınız gerçi ama yeni dikkat ettim, eğer müsait bir zamanınız olursa resimli anlatım yaparsanız memnun olurum, ben yinede kurcalıyorum. ( bu arada format factory diye yeni bir konu açıp ordan devam edelim)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üşenmedim bir sokak aşağıdaki otoparka gittim ve formatfactory den indirdiğim videoları denedim, sonuç mükemmel, takılmadan sorunsuz çalışıyor ( en azından şimdilik), sanırım video converterda sorun codec ten kaynaklanıyor, zaten videoyu çevirdikten sonra codec le ilgili bir hata veriyordu. Fikir veren ve yardımcı olan herkese teşekkürler.

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=hipokratim link=topic=1241.msg34778#msg34778 date=1306781829]
Bu iş için format factory nin eline kimse su dökemez. Total video convertor iyi bir program ama zaman zaman ses ve görüntü senkronunda sorun çıkarıyor.Örneğin yeniden encode ettiğiniz bir videoda sesle görüntü arasında senkronizasyon tutmuyır codeği iyi seçmek gerek.ama format factory çok daha kolay ve pratik dilerseniz resimli anlatım da sunabilirim
Sn.hipokratim bu mesajı mayıs ayında yazmışsınız gerçi ama yeni dikkat ettim, eğer müsait bir zamanınız olursa resimli anlatım yaparsanız memnun olurum, ben yinede kurcalıyorum. ( bu arada format factory diye yeni bir konu açıp ordan devam edelim)
[/quote]

Sn markopasa format factory kullanımmını resimli anlatım olarak paylaşmıştım.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1618.0

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Üşenmedim bir sokak aşağıdaki otoparka gittim ve formatfactory den indirdiğim videoları denedim, sonuç mükemmel, takılmadan sorunsuz çalışıyor ( en azından şimdilik), sanırım video converterda sorun codec ten kaynaklanıyor, zaten videoyu çevirdikten sonra codec le ilgili bir hata veriyordu. Fikir veren ve yardımcı olan herkese teşekkürler.

Format factory kullanımı basit ve verimli bir program.Ancak codec ayarına dikkat etmezseniz klipler kendiliğinden değiştikce görüntüde bölünmeler olacaktır.Bunu önlemek için http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1618.0 burada resimli olarak anlattığım üzere codec ayarını 800x 480 değil 720x480 HD device ve xvid değil Divx seçmeniz gerek.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1241.msg43752#msg43752 date=1313607686]
֜şenmedim bir sokak aşağıdaki otoparka gittim ve formatfactory den indirdiğim videoları denedim, sonuç mükemmel, takılmadan sorunsuz çalışıyor ( en azından şimdilik), sanırım video converterda sorun codec ten kaynaklanıyor, zaten videoyu çevirdikten sonra codec le ilgili bir hata veriyordu. Fikir veren ve yardımcı olan herkese teşekkürler.

Format factory kullanımı basit ve verimli bir program.Ancak codec ayarına dikkat etmezseniz klipler kendiliğinden değiştikce görüntüde bölünmeler olacaktır.Bunu önlemek için http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1618.0 burada resimli olarak anlattığım üzere codec ayarını 800x 480 değil 720x480 HD device ve xvid değil Divx seçmeniz gerek.
[/quote]
Teşekkürler sn.hipokratim, siz dedikten sonra baktım bende otomatik divx olarak kaydetmiş, o yüzden sorunsuz çalıştı demekki  045thumbsup

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

You tube dan indirdğmiz videoları araka arkaya nasıl seyredebılırız.Yaklasık olarak 50 adet vıdeo klıp ındırdım ama tek tek acmak zorunda kalıyorum bır dıgerıne gecmıyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SEVANCAK link' Alıntı:
You tube dan indirdğmiz videoları araka arkaya nasıl seyredebılırız.Yaklasık olarak 50 adet vıdeo klıp ındırdım ama tek tek acmak zorunda kalıyorum bır dıgerıne gecmıyor.
hepsini seçip açmanız lazım sanırım

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SEVANCAK link' Alıntı:
Video formatını değiştrmeniz gerekiyor, format AVI olmalı  045thumbsup AVI yapmazsanız bir sonraki videoya geçmiyor aynı sorun bendede olmuştu