Yolda kaldım - Araç Stop ediyor

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sorunun EGR önce bir temizlet ( İllaki değiştirmen gerekiyor) dene düzelme olduysa dikiş tutmaz mutlaka değişmen lazım çok kötü kaza olur bilgin olsun

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yorumları okudum, araca eski sahibi veya ustaları çok kötü davranmışlar. Yeni nesil araçların elektrik tesisatları çok özeldir, işi bilmeyen bir usta aracın elektrik tesisatına (LPG montajı, radyo-teyp değişimi, çakma xenon far takımı, alarm, .... vb. eklentiler gibi) müdahale ettiyse işiniz çok zor, o tesisatı karış karış incelemekte fayda var. Gevşeyen, oksitlenen, kırığı olan, rastgele yapıştırılmış bir soket bile bu tür arızaya neden olur.

* Pahalı parçaların yenisini/çıkmasını almadan evvel başka arabaların sağlam parçaları ile deneme yapılabilir.

Ahmet_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumları okudum, araca eski sahibi veya ustaları çok kötü davranmışlar. Yeni nesil araçların elektrik tesisatları çok özeldir, işi bilmeyen bir usta aracın elektrik tesisatına (LPG montajı, radyo-teyp değişimi, çakma xenon far takımı, alarm, .... vb. eklentiler gibi) müdahale ettiyse işiniz çok zor, o tesisatı karış karış incelemekte fayda var. Gevşeyen, oksitlenen, kırığı olan, rastgele yapıştırılmış bir soket bile bu tür arızaya neden olur.

* Pahalı parçaların yenisini/çıkmasını almadan evvel başka arabaların sağlam parçaları ile deneme yapılabilir.

aracın eski sahibi eşek biner gibi binmiş. nasıl diyeyim motorun içerisinde siyah kablo bantı olmayan kablo yoktu :(

antalyada araca hiçbir usta bakmıyor, eski sanayi dedikleri yerde, mert opel var. o kadar dolu ki, yan dükkana alıyorlar arabayı, hiçbirşeyine bakmıyorlar. hep yolluyorlar.

bu son götürdüğüm yeni sanayideki bir yer.
ilk gün parçaları yenileriyle deneme yanılma ile denemişti zaten.

bugün telefonda aradık, ve işleri yoğunmuş.
ve araç 5 gündür sanayide. usta telefonda dediki, eski beyinle sanırım kelkinme yapıyormuş. usta kendisi binip geziyormuş hafif kelkinme var diyor :S tam anlayamadım. kelkinme dediği yolda giderken araç kendiliğinden gaza basmış gibi oluyordu düşük vitestede araç stop ediyordu. yeni 2. el motor beyniyle o sorunları yapmıyormuş sanırım. umarım düzelmiştir..

Son düzenleme: