Yine zam Yine zam... yeter artik...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 lira benzin mi olur ya..

bu ayaklanmaların arkasında da kesin petrol savaşları var.

Son düzenleme:

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin fiyatlarının %70 devlet tarafından vergi olarak alındıktan sonra bu fiyat hiç bir zaman aşağıya çekilmez... devlet olayı çözmüş ses çıkartan yok halk ne olsa inek sağmaya devam..

her şeyden vergi ve bu vergilere genelde zam gelen bir türkiyede yaşanıyor... başka bir ülkede değil..... 40.000 TL alına araçların 15-20 bin TL arasında değişen meblası devlet tarafından alınıyor birde üstüne benzin vergisi veriyoruz oooo ne alaa muhallaa sağmaya ddevammmm

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin fiyatlarının %70 devlet tarafından vergi olarak alındıktan sonra bu fiyat hiç bir zaman aşağıya çekilmez... Devlet olayı çözmüş ses çıkartan yok halk ne olsa inek sağmaya devam..

Her şeyden vergi ve bu vergilere genelde zam gelen bir türkiyede yaşanıyor... Başka bir ülkede değil..... 40.000 tl alına araçların 15-20 bin tl arasında değişen meblası devlet tarafından alınıyor birde üstüne benzin vergisi veriyoruz oooo ne alaa muhallaa sağmaya ddevammmm

+1907

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kızıyorum bu zamlara ama bi taraftanda 1999/2000 yılındaki son kriz aklımdan hiç çıkmıyor. 3 dairemi 1 adet ekmek fabrikamı ve 2 adet son model arabamı o krizde bir gecede istanbul maltepe de bıraktım ve soluğu muğlada aldım. şimdi küçük dünyamda küçük esnaflık yapıyorum ve az kazan öza kazan mantığıyla şükürler olsun hayatıma devam ediyorum. Allah hiçbirimize %70 faizle kredi aldığımız ve doların markın boyna fırlayıp devamlı zarar yazdığı günleri yaşatmasın arkadaşlar. az realist olalım. arkamıza yaslanalım ve geçmişle bugünü mukayese edelim , istanbula geldim geçen yolumu kaybettim o koca şehir nasıl değişmiş yollarıyla, artık gece dolar 2 ye katlayacak banka faizleri fırlayacak diye korkuyla kimse yatmıyor. benzine zammı kınıyoruz hep beraber. ama geçmişten ders alarak......

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kızıyorum bu zamlara ama bi taraftanda 1999/2000 yılındaki son kriz aklımdan hiç çıkmıyor. 3 dairemi 1 adet ekmek fabrikamı ve 2 adet son model arabamı o krizde bir gecede istanbul maltepe de bıraktım ve soluğu muğlada aldım. şimdi küçük dünyamda küçük esnaflık yapıyorum ve az kazan öza kazan mantığıyla şükürler olsun hayatıma devam ediyorum. Allah hiçbirimize %70 faizle kredi aldığımız ve doların markın boyna fırlayıp devamlı zarar yazdığı günleri yaşatmasın arkadaşlar. az realist olalım. arkamıza yaslanalım ve geçmişle bugünü mukayese edelim , istanbula geldim geçen yolumu kaybettim o koca şehir nasıl değişmiş yollarıyla, artık gece dolar 2 ye katlayacak banka faizleri fırlayacak diye korkuyla kimse yatmıyor. benzine zammı kınıyoruz hep beraber. ama geçmişten ders alarak......
bu da doğru

ama zam oldu diye kızmamak da olmaz :rolleyes: