Yine Bir Opel, Yine Bir Ölüm!

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani o mantık tabiki varda demek istediğimi tam anlatamamışım, biraz eksik cümle olmuş :) yoksa ufak bir kazada bile dört bir yanında hava yastığı patlaması saçma olurdu :D

Şimdi birbirimizi anlamaya başladık :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kimse kusura bakmasın. KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ! ehliyetsiz olarak hız yapacak milletin canını tehlikeye atacak... sonrada allah rahmet eylesin mi diyeceğiz. o zaman o suçsuz ilerleyen bisikletli şahıs yoğun bakımdan çıkamazsa ne diyeceğiz. şehit mertebesine mi erdi diyeceğiz yoksa...

allah ailesine sabır versin derim sadece...

+1

Benzer şeyler yazacaktım bende. Üzülmedim desem yalan olmaz. Bisikletli kişiye üzüldüm ben. Yazık adamcağız şuçu yokken başına ne gelmiş.

Sürücü de artık diğer tarafta verir hesabını. Hem daha önce ceza yemiş. Daha sonra hem aşırı hız hem ehliyetsiz. İnanın bu durumda kardeşim olsa üzülmem...

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Ölen kardeşimize Allah tan rahmet diliyorum ama sürat ve trafik kurallarına uymamak ve kendimize göre kurallar yaratmamız tek kelime ile trafik eğitimimiz yetersiz olunca birde bana birşey olmaz anlayışı böyle elim kazalara sebeb oluyor.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çocuk süratli olabilir hatalı olabilir belki ama kaza yapma sebebi belki biri sıkıştırdı oda sert direksiyon darbesiyle kontrolü kaybetmiş olabilir lastik patlamış olabilir,önüne yaya fırlamış olabilir çarpmamak için sert direksiyon tepkisi yapmış olabilir ön yargılı davranmayın lütfen.ehliyetsiz olması ve hızlı olması hatalı tabi ama yeri geliyo bizde hız yapıoruz gerektiği kadar benim önüme kaç kere yaya atladı biraz hızlı olsam ya yayaya çarpcam yada yayaya çarpmıım diye kaza yapcam.allah rahmet eylesin

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kimse kusura bakmasın. KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ! ehliyetsiz olarak hız yapacak milletin canını tehlikeye atacak... sonrada allah rahmet eylesin mi diyeceğiz. o zaman o suçsuz ilerleyen bisikletli şahıs yoğun bakımdan çıkamazsa ne diyeceğiz. şehit mertebesine mi erdi diyeceğiz yoksa...

allah ailesine sabır versin derim sadece...

Ölen ister suçlu olsun ister suçsuz, rahmet okunur, bunun takdiri yaradanındır. Ehliyetsiz araç kullanmak elbetteki kanunen bir suçtur, bu tartışılmaz bile. Ehliyetsiz olarak hız yapmakmı yanlış olan, ehliyetli olsaydı hız yapmaya yetkisi varmıydı? Mutlak kendi düşen ağlamaz, ama önce insanız ve insan olanın başına her türlü iyilikte gelir felakette. Hiç kimse diyemezki ben hiç bir hata yapmam. Hemen hemen hepimiz direksiyon başında öyle hatalar yapıyoruzki, Allah korusun felaketle sonuçlanmıyor, bu olay gibi. Allah kimsenin başına vermesin. Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Allahım her ikisinin ailesine sabırlar versin, ölen kişiyede rahmet eylesin.

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ölen ister suçlu olsun ister suçsuz, rahmet okunur, bunun takdiri yaradanındır. Ehliyetsiz araç kullanmak elbetteki kanunen bir suçtur, bu tartışılmaz bile. Ehliyetsiz olarak hız yapmakmı yanlış olan, ehliyetli olsaydı hız yapmaya yetkisi varmıydı? Mutlak kendi düşen ağlamaz, ama önce insanız ve insan olanın başına her türlü iyilikte gelir felakette. Hiç kimse diyemezki ben hiç bir hata yapmam. Hemen hemen hepimiz direksiyon başında öyle hatalar yapıyoruzki, Allah korusun felaketle sonuçlanmıyor, bu olay gibi. Allah kimsenin başına vermesin. Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Size katılıyorum bu konuda tam olarak ne olduğunu bilmeden yorum yapmayı doğru bulmuyorum.Herşey insanlar için hatasız kul olmaz.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iç kanama yüzünden günler sonra ölüyor insanlar, bu olayın Opel'in sağlamlığının tartışılmasıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum...

kajmerhan03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet ehliyet olsada olmasada hız yapmak heleki şehrin ortasında başkalarnının hayatınıda göz ardı etmek kanunende suçtur etik bi davranışta değildir ne insanlar var ehliyeti olupta araba kullanmalarına güldüğüm

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
korku filmi adı gibi olmuş katil asansör vardı içine binenleri öldürüyordu .opelde mi öyle yapıyor

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta bir genç vefat etmiş allah ailesine sabır versin .... o da her genç gibi arabaya atlayıp hız yapmış biz sanki yapmıyoruz hangimiz yapmadık ki? ehliyetinin olup olmaması önemli değil sonuçta ehliyetli olanlarda kaza yapıyor..sanki ehliyeti olsaydı kaza yapmayacakmıydı????????