Hız göstergesi 191'de takılı kaldı

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiz-gostergesi-191-de-takili-kaldi-1594400.Jpeg

TEKİRDAĞ’ın Marmara Ereğlisi İlçesi’nde meydana gelen 3 aracın çarpıştığı zincirleme trafik kazasında 26 yaşındaki Serdar Bucuga ile 36 yaşındaki Hakan Sormageç öldü, 6 kişi de yaralandı. Kaza yapan otomobillerden birinin hız göstergesi 191 kilometrede takılı kaldı.

Marmara Ereğlisi Bağlar Mevkii’ndeki kaza bu sabah saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Tekirdağ’dan İstanbul’a yönüne giden sürücü kursu sahibi Hıfsı Yumuşak yönetimindeki 77 AK 995 plakalı hafif ticari araca, hemen arkasından hızla gelen İbrahim Alan, Hakan Atasoy, Gürol Sönmez ve Murat Şahmaz içinde olduğu ve sürücüsü henüz tespit edilemeyen 59 FC 875 plakalı otomobil çarptı. Aynı yönde giden Hakan Sormageç yönetimindeki 59 FC 785 plakalı otomobil ise önce yol ortasında duran Hıfsı Yumuşak’ın aracına daha sonra bariyerlere çarparak takla attı.

Hakan Sormageç yönetimindeki otomobilde bulunan 26 yaşındaki Serdar Bucuga olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücüsü belirlenemeyen 59 FC 875 plakalı otomobildeki İbrahim Alan, Hakan Atasoy, Gürol Sönmez, Murat Şahmaz, 59 FC 785 plakalı otomobilde bulunan sürücü Hakan Sormageç ve Hakan Öztürk ile hafif ticari aracın sürücüsü Hıfsı Yumuşak ağır yaralı olarak ambulanslarla Çorlu Devlet Hastanesi ile Silivri Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Silivri Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan sürücülerden ağır yaralı olan 36 yaşındaki sürücü kursu sahibi Hakan Sormageç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

HIZ GÖSTERGESİ 191’DE TAKILI KALDI

Kaza sonrasında hurdaya dönen araçlardan İbrahim Alan, Hakan Atasoy, Gürol Sönmez ve Murat Şahmaz içinde olduğu ve sürücüsü henüz tespit edilemeyen 59 FC 875 plakalı otomobilin hız göstergesinin 191 kilometrede takılı kaldığı belirlendi. Araçlar çekici ile yoldan kaldırılırken, polisin kazayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Hiz-gostergesi-191-de-takili-kaldi-sqGAuNL2r0Ts.html

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hız göstergesi 191'de takılı kaldı

Araç Accent Era galiba. Ne diyelim Allah rahmet eylesin. O kadar yüksek hıza bir insan neden ihtiyaç duyar orası ayrı bir tartışma konusu.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah rahmet eylesin, ateş ancak düştüğü yeri yakar biz ne desek boş. Ancak hep söylediğim gibi 160 km nin üzerindeki hızlarda hangi araç olursa olsun hiçbir zaman gü
vende hissetmiyorum kendimi, o yüzden otoban bile olsa mümkün mertebe 140 ı geçmiyorum, araç bir anda kontrolden çıkabilyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah rahmet eylesin.

Bu kaza için bir bayan "dünyadan bir pislik temizlendi" yazmıştı bazı insanlar ne duygusuz..

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

bir insanın ölümünden sonra;
hani gerçekten tanımadığın biri hakkında,
'dünyadan bir pislik temizlendi' demek ,
DUYGUSUZLUK'tur, bence de...!!!

ama tanıdığın - bildiğin - sevmediğin biri hakkında,
yani özetle sana kötülüğü dokunan birisi hakkında,
'dünyadan bir pislik temizlendi' demek,
duygusuzluk değildir, bence ... !!!

ama bir ölünün arkasından iyi veya kötü konuşmak,
çok doğru değil gerçekte ... !!! diye düşünüyorum ... !!!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
bir insanın ölümünden sonra;
hani gerçekten tanımadığın biri hakkında,
'dünyadan bir pislik temizlendi' demek ,
DUYGUSUZLUK'tur, bence de...!!!

ama tanıdığın - bildiğin - sevmediğin biri hakkında,
yani özetle sana kötülüğü dokunan birisi hakkında,
'dünyadan bir pislik temizlendi' demek,
duygusuzluk değildir, bence ... !!!

ama bir ölünün arkasından iyi veya kötü konuşmak,
çok doğru değil gerçekte ... !!! diye düşünüyorum ... !!!

Katılıyorum.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Tabiki 'dünyadan bir pislik temizlendi' demek dugusuzluktur ama arkadaşların yaptığıda mantıklı bi hareket değil
ben alkollü ve aşırı hızlı araç kullanmayı adam öldürmeye teşebbüs olarak değerlendiriyorum
geçende ünlü bi işadamının oğlu "lüks cipiyle" Kapitolün oralarda yarış yaparken bi vatandaşa çarpıp hayatını kaybetmesine neden olmuş
önemli olanda bu cinayetleri gerçekleşmeden önlemek heralde

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce okuduğum habere çok üzüldüm; ehliyetsiz ve kolu sargıda olan bir bayan sürücü dar bir yolda 100km hızla giderken 8 yaşında bir çocuğu ezmiş, çocuğu "beni linç ederler" diye yerde bırakıp kaçmış, annesinin duyduğuna göre çocuk yerde dakikalarca inleyerek vefat etmiş.

Çocuğu olanlar anlık empati kursalar anında çok kötü hissederler eminim.

İnsanlara neler oluyor.....

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

markopasa86 link' Alıntı:
Allah rahmet eylesin, ateş ancak düştüğü yeri yakar biz ne desek boş. Ancak hep söylediğim gibi 160 km nin üzerindeki hızlarda hangi araç olursa olsun hiçbir zaman gü
vende hissetmiyorum kendimi, o yüzden otoban bile olsa mümkün mertebe 140 ı geçmiyorum, araç bir anda kontrolden çıkabilyor.
Arkadaşım bence degıl 140 100 km hız bıle ınsan hayatını tehdıt edıcı sakatlıklara sebebıyet verır bana gore hız oldurur araba sakat bırakır.Bunu hıcbır zaman unutmayalım araclarımız gercekten en ust duzey guvenlık sıstemlerıne sahıp olmasına rağmen bızı sadece kazanın sıddetınden koruyor.bence 100 km hız ıle bıle duran herhangı bır cısme carparsanız o aracta ne kadar guvenlık sıstemı olsun sızı bır yere kadar korur ve olumle sonuclanacak hasarlar meydana gelır.Aslında hıc bır arac sahıbı bunu goz ardı edıp hız yapmakta ama hız olduru arkadasım hız 140km olsa da 100 km de olsada arac opel yada anadolda olsa hız oldurur

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha öncede paylaşmıştım, ancak annemle babam trafik kazası geçirip, annem ölümden döndüğünden beri trafik kurallarına elimden geldiğince uymaya çalışıyorum. Özellikle de hız sınırlarına uymaya çalışıyorum. Allah herkesi trafik kazalarından korusun.