Yine Bir Opel, Yine Bir Ölüm!

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baya hızlı girmiş... yakınlarına baş sağlıgı ve sabır dilemekten baska bişi yapamayız artık :(... yazıyı yazanda baya soguk yazmıs... sonucta bi can... sucluda olsa sucsuzda olsa...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
Çalan cep telefonuna “Teyze kaza yaptım, ama durumum iyi” diyerek cevap veren Uğur Oğuz, olay yerine gelen annesi Hülya Oğuz’un kollarında hayatını kaybetti. Sürücünün iç kanamadan öldüğü öğrenildi. Ağır yaralanan bisiklet sürücüsü İbrahim Gevrek’in ise yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Arkadaş iç kanamadan ölmüş Allah rahmet eylesin bu gencecik yaşında girdi kara toprağa gerçekten çok ama çok üzüldüm şuan.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca 2. videoda gercekten ilginc ya... valla ne diycemi şaşırdım... gerçekten özldüyse... üzüldüm...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlık şık olmamış zira rahmetlinin iç kanamadan öldüğünü haberlerde izledim.

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten öldüyse 2.videodaki görüntülerden sonra çok üzüldüm.10 dakika önce telefonla bile konuştuğunu gördüğümüz kişinin ölüm haberi :S Allah rahmet eylesin.Gencecik yaşta vefat etmiş.En azından masum bir kişinin ölümüne sebep vermeden göçmüş bu yalan dünyadan.

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
testlerdeki gibi orta direkten girse önler açılmaz ama demekki ön sensörlerde şiddet algılamış ki (bisiklet de olabilir, en son vurduğu duvar da olabilir) ön hava yastığını da açmış.
hangi sensör algılarsa orası açılır. bu yandan vurdu önleri açmama gerek yok gibi bir mantık yükleyeceklerini sanmam :)

2.ci videoda gördüğün üzere araba öndende darbe almış.Yani ön hava yastıkları o yüzden açılmış.Dikkat ettiysen tabelaya girdiği tarafın hava yastıkları açılmış ama darbe almayan tarafın hava yastıkları açılmamış.Yani senin dediğin gibi bu yandan vurdu önleri açmama gerek yok gibi mantık elbette var.Ben aracımı aldığımda kullanma kitapcığında okuduğumda sensörlerin yerini ve çarpma açılarına göre hangi hava yastıklarını açacağı yazıyor.Buda ek bir bilgi arkadaşlar.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kimse kusura bakmasın. KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ! ehliyetsiz olarak hız yapacak milletin canını tehlikeye atacak... sonrada allah rahmet eylesin mi diyeceğiz. o zaman o suçsuz ilerleyen bisikletli şahıs yoğun bakımdan çıkamazsa ne diyeceğiz. şehit mertebesine mi erdi diyeceğiz yoksa...

allah ailesine sabır versin derim sadece...

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine bir opel yine bir kaza başlığı da süpermiş çoçuğuda şehit yapmasalar bari önüne gelen şehit oluyor bugünlerde

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
2.ci videoda gördüğün üzere araba öndende darbe almış.Yani ön hava yastıkları o yüzden açılmış.Dikkat ettiysen tabelaya girdiği tarafın hava yastıkları açılmış ama darbe almayan tarafın hava yastıkları açılmamış.Yani senin dediğin gibi bu yandan vurdu önleri açmama gerek yok gibi mantık elbette var.Ben aracımı aldığımda kullanma kitapcığında okuduğumda sensörlerin yerini ve çarpma açılarına göre hangi hava yastıklarını açacağı yazıyor.Buda ek bir bilgi arkadaşlar.

yani o mantık tabiki varda demek istediğimi tam anlatamamışım, biraz eksik cümle olmuş :) yoksa ufak bir kazada bile dört bir yanında hava yastığı patlaması saçma olurdu :D

arkadaslar kimse kusura bakmasın. KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ! ehliyetsiz olarak hız yapacak milletin canını tehlikeye atacak... sonrada allah rahmet eylesin mi diyeceğiz. o zaman o suçsuz ilerleyen bisikletli şahıs yoğun bakımdan çıkamazsa ne diyeceğiz. şehit mertebesine mi erdi diyeceğiz yoksa...

allah ailesine sabır versin derim sadece...

katılıyorum, haklısınız :good: