Yeni Üye astra5448

astra5448

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: astra5448
Adınız Soyadınız: Çağrı ÖZYİĞİT
İkamet ettiğiniz yer: Kayseri&Sakarya
Mesleğiniz ve yaşınız: Öğretmen 25
Cinsiyetiniz: Bay
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Kayseri'den herkese selamlar... Kayseri'de görev yapmaktayım. Eski bir opel kullanıcısı ve opel tutkunu birisi olarak tekrar opel marka bir araca kavuştuğum için çok mutluyum :) 2004 model astra 1.6 twinport bir aracım vardı. Yaklaşık 100000 km'de lpg dönüşümü yaptıktan sonra yaklaşık 160000 km'de subap erime problemi yaşadım. Daha sonra bu problemi hallettikten sonra aracımın km'si bana göre çok fazla olduğu için aracımı istemeyerek sattım. Daha sonra iki farklı aracım oldu. Her ikisi de dizeldi. Fakat hiçbiri opelin yerini tutmadı. Aracımı satıp opel almaya karar verdim ve aldım :) 2013 astra 1.6 115 hp essentia donanım paketli beyaz bir astra aldım :) aslında 1.3 dizel astra alacaktım fakat bir türlü istediğim temizlikte bir araç denk gelmeyince ve de içime sinen benzinli bir astra bulunca ben de tercihimi benzinliden yana kullandım. Hala daha dizel arayışım devam etmekte :) Dizeli de babama alacağız kısmetse... Bu arada babam da aynı benim gibi opel hastası :) Çok uzun yazdım sanırım saygılar...
------------------------------------------------------