Yeni Sedan

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Sedan

Ben herseyi enine boyuna cok araştıran birisiyim biliyorum LPG aracıma uzun vadede kar ve zarar getirecek fakat cok cok hoşlandığım uğruna sıkıntılara katlanıp krediler çektiğim hiç kullanmadan 31 Ocak'ta mtv sinı ödemek zorunda kalacağım otomobilime LPG takacağım karar verdim
Otomobil bir tutkudur sus eşyası değildir kullanmak icin vardır :)
Suan aracım 2100 de 3500 olur olmaz takacağım

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
Ben herseyi enine boyuna cok araştıran birisiyim biliyorum LPG aracıma uzun vadede kar ve zarar getirecek fakat cok cok hoşlandığım uğruna sıkıntılara katlanıp krediler çektiğim hiç kullanmadan 31 Ocak'ta mtv sinı ödemek zorunda kalacağım otomobilime LPG takacağım karar verdim

Hayırlısı olsun hocam. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. LPG fiyatları uygun olsa ben de kısa vadede taktırmayı düşünürdüm ama 6 ayda LPG litre fiyatı 1.75 TL'den %40 artışla 2.50 TL'ye geldi (Ankara'da fiyatlar diğer illere göre uygun) ֖zellikle bu aylarda LPG'den edilen tasarruf minimuma indiği için bir de araç yeni ve sorun çıkarma olasılığına karşı garantinin bozulmaması için ben şimdilik beklemede kalacağım  ::)

Mesajında dikkatimi çekti 31 Ocakta MTV yatıracağından bahsetmişsin, 2012 yılına ait 2. MTV taksitini bayi mi ödedi siz mi ödediniz?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
Landirenzo 1500 tl fiyat verdi lpg için.yalnız şöyle bir durum var.eskiden lpg taktırmak cidden karlıydı ama simdi degil.ben eski clioma taktırmıstım onda kar edebildim çünkü lpg 1.9 dı.şimdi 2.67.lpg takıp kar edebilmek icin en az 50.000 km arabayı kullanmak gerekiyor.50.000 den once satarsanız zarar edersiniz.eğer ben 50 bini geçerim diyorsanız lpg mantıklı

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TeQuiLaS link' Alıntı:
Hayırlısı olsun hocam. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. LPG fiyatları uygun olsa ben de kısa vadede taktırmayı düşünürdüm ama 6 ayda LPG litre fiyatı 1.75 TL'den %40 artışla 2.50 TL'ye geldi (Ankara'da fiyatlar diğer illere göre uygun) ֖zellikle bu aylarda LPG'den edilen tasarruf minimuma indiği için bir de araç yeni ve sorun çıkarma olasılığına karşı garantinin bozulmaması için ben şimdilik beklemede kalacağım  ::)

Mesajında dikkatimi çekti 31 Ocakta MTV yatıracağından bahsetmişsin, 2012 yılına ait 2. MTV taksitini bayi mi ödedi siz mi ödediniz?
2013 un 1. Taksidi :-(

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TeQuiLaS link' Alıntı:
Benim sorumun cevabı bu değil  special_Yeah Arabayı aldığınızda 2012 Temmuz vergisini kim ödedi?
ben ödedim 2012-2 mtv sini ama bayi düştü parasını
yani anlayacağin ruhsat plaka+mtv+sigortayı ben yaptım fakat ana paradan düştüm....

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sıfır araçta motorlu taşıt vergisi bayi fiyatına dahil anahtar teslim fiyatı yani bende kasımda aldım bayi ödedi ben 2013 ocak vergisini yatırıcam

uk05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haydaa resmen kazıklandık. ankara Opan'dan kasım ortasında aldım kendimiz ödedik mtv'yi  31agryyy

diyadin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onlarmı siz ödeyeceksiniz dedi sizmi internette borç görünce ödediniz şundan sordum benim aracın vergisinide daha dün ödediler bir ay müddeti varmış o zamana kadar ödüyorlar yani siz bilmeden ödediyseniz bayiden belki isteyebilirsiniz

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uk05 link' Alıntı:
haydaa resmen kazıklandık. ankara Opan'dan kasım ortasında aldım kendimiz ödedik mtv'yi  31agryyy
hocam siz erkenden odediniz gibi geldi bana :)
yarın bayinize gidip paranızı alın