Yeni Sedan

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar forumda heralde benden baska sedanı olan yok sanırım...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Sedan

Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımızda daha vardı, zaman geçtikçe astra sedan
sahiplerinin artacağını düşünüyorum
Siz aracınızdan memnun musunuz ?

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yenı astra sedan için merak ettiğim bir nokta var . araç sedan olmasından kaynaklı ağırlık farkı varmı acaba HB modeline göre .

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bos agırlık 1400 kusur depoyu fulletip 2-3 kişide binerse haliyle olur 1700 :))

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende şimdi ruhsattan net ağırlığına baktım HB aracımın net ağırlığı 1248 kg . bu durumda sedan kasa haliyle daha ağır . bu da demek oluyorki HB kasa biraz daha seri oluyor.çünkü her iki kasa içinde aynı motor seçenekleri ile geliyor yanılıyormuyum acaba

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımızda daha vardı, zaman geçtikçe astra sedan
sahiplerinin artacağını düşünüyorum
Siz aracınızdan memnun musunuz ?
Hocam aracımdan memnunum şuanda Allah nazardan saklasın bi sıkıntısını gormedim dun moralimi bozan arka hoparlorlerin olmayısı idi oda artık 50-60 tl ye takacaz npalım :)
aracımı ist dan getirdim bizim bolgede hicbir bayide bulamadım ustelik ben beyaz istiyordum oyuzden ist da bulup ordan satın aldım yaklasık 1500 km uzun yol ve 100 km ist besiktas trafiginde denedim denemez olaydım tam mesai cıkısı saat 18 suları dur kalk dur kalk tamı tamamına 2,5 saatte pendige varabildim ustelik barbaros yokusunda debriyaj baskı balatamı zorladım iğrenc bi koku ile karsılastım
yakıt değerlerimi hemen aktarayım
54 lt benzin ile 880 km yaptım bu hesap pompa hesabıdır yol bilgisyarı deildir ortalama hızım 105-109 idi hız sabitleyici yardımı ile otobanda kullandım ilk baslarda hantallık vardı ama şimdi yavas yavas gidiyor motor acılıyor.
sorusu olabn arkadaslar varsa cevaplaya bilirim

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
bende şimdi ruhsattan net ağırlığına baktım HB aracımın net ağırlığı 1248 kg . bu durumda sedan kasa haliyle daha ağır . bu da demek oluyorki HB kasa biraz daha seri oluyor.çünkü her iki kasa içinde aynı motor seçenekleri ile geliyor yanılıyormuyum acaba
evet motor secenekleri ve esekler ( beygirleri ) aynı :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:

Yalnız araçların ağırlıkları değişebiliyor misal benim hb aracımın net ağırlığı 1453 kg. Sedanlarla pek farklı ağırlıklar çıkmayabilir.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Yalnız araçların ağırlıkları değişebiliyor misal benim hb aracımın net ağırlığı 1453 kg. Sedanlarla pek farklı ağırlıklar çıkmayabilir.

1453 kg mı  HB  aracınızın ağırlığı ???  benimki neden 1248 yoksa edition baz modeli diye içi boş araçmı aldık  :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
1453 kg mı  HB  aracınızın ağırlığı ???  benimki neden 1248 yoksa edition baz modeli diye içi boş araçmı aldık  :D

Valla benimki de Enjoy Plus çok dolu değil. Tek olabilecek farkı 1.4T olması ve otomatik şanzımandır belki. (:)