Yeni GOlf Vs Yeni Astra

hangisi

• Astra H

Oy: 44 53.7%
  • Golf VI

Oy: 38 46.3%

• Kullanılan toplam oy
    82

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama iyide golf astra dan 1 kasa fazlaüretti, yani yeni kasa astrayla, yeni kasa golf beraber çıkar bence...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bence golf :)

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an piyasada olan mevcut modellerin karşılaştırılması yapılır tabii ki de doğal olan budur...yeni astra çıktığında ise o zaman piyasada olan golf bu kasa ise onunla da kıyaslanacaktır...

şu anda nasıl çıkacağı belli olmayan bir modelle karşılaştırılmasını beklemek doğru değil...

neticede golfün de karşılaştırılabileceği bir a3 bir de astra var...bir dahaki hafta da a3 ile karşılaştırırlar...

ama şu karşılaştırma itibariyle bence golf...motor konusunda da vw nin yol katettiği söyleniyor...bakmak lazım tabii

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Bence saçma sapan ve tarafli bir karşilaştirma olmuş.. Astranin eleştirilen ne kadar yönü varsa o ynden olaya bakilmniş... Neden golfün hemen eskimiş görüntüsü veren iç mekanindan bahsetmemiş.. çok hassas olan ön takimlardan neden bahsedilmemiş? Zingir zingir zingirdayan iç plastik hani???

Bence saçma bi karşilaştima!!!!

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hsg arkadas benim arabanin resmini koymusun ama plakayi niye sildin

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence astra... Ayrıca günün birinde arabamı değiştirmeyi düşünürsem, VW golfü aklımdan bile geçirmem. Audi A 4 olursa olur.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca neden yeni golf le eski astra karşılaştırılıyor anlamadım.astra 2004 ten beri bu kasayla yollarda.bence bekleyip yeni gelecek kasayla karşılaştırılması lazım.ama ben bu türlüde astra diyorum
Tamamen katılıyorum. Yeni bir araç var ortada.
Ama net olan bişey var astra da küçük eşya gözleri (hatta hiç olmayışı) öne çıkmış durumda.

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki golf 6.. sebebi şu : hımmmm .. kemm.. kümm... ÇOK KARİZMA YAAWWWW :D

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim tercihim golf olurdu. İç ve dış tasarım olarak daha çok hoşuma gitti. Bu arada yeni golf ile mevcut astra'nın karşılaştırılması genel olarak yanlış bulunmuş. astra eski golf yeni diye. Fakat daha önce yapılan Insignia ve mevcut passatın karşılaştırmasında, bu karşılaştırma yanlış, eski kasa vw ile yeni kasa opel karşılaştırılmaz diyen arkadaşlara söylenmedik laf bırakılmadı. Sadece dikkatimi çektiği için yazdım.

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim tercihim golf olurdu. İç ve dış tasarım olarak daha çok hoşuma gitti. Bu arada yeni golf ile mevcut astra'nın karşılaştırılması genel olarak yanlış bulunmuş. astra eski golf yeni diye. Fakat daha önce yapılan Insignia ve mevcut passatın karşılaştırmasında, bu karşılaştırma yanlış, eski kasa vw ile yeni kasa opel karşılaştırılmaz diyen arkadaşlara söylenmedik laf bırakılmadı. Sadece dikkatimi çektiği için yazdım.

doğru teşhis... Sonuçta güncel modeller karşılaştırılıyor! ya bu arada Passat CC ile Insignia'nın yapılan bir karşılaştırması varmı?