Yeni GOlf Vs Yeni Astra

hangisi

• Astra H

Oy: 44 53.7%
  • Golf VI

Oy: 38 46.3%

• Kullanılan toplam oy
    82

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman otomobil dergilerinde (Autobild, Autozeitung vs.) Golf VI'nin yeni bir golf degil, sadece makyajlanmis bir Golf V oldugunu tespit ediyorlar. Bazi gazeteciler ona Golf 5.5 diyorlar. Yeni kusak Golf 2012'de piyasada olacaktir.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
her neyse golf 6 mı 5.5 mu bilinmez ama güzel alet astra h tan güzel kesinlikle...

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sınıfta ben astrayı bi tek full bi a3 e değişirim başkada birşeye değişmem :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bu sınıfta ben astrayı bi tek full bi a3 e değişirim başkada birşeye değişmem :)

yaklaşık 5 ay önce s.line 0 A3 baktık.. inan opsiyon olarak dahi benm arabamdaki özellikler yoktu... ama adı audi:)

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 5 ay önce s.line 0 A3 baktık.. inan opsiyon olarak dahi benm arabamdaki özellikler yoktu... ama adı audi:)
donanım olarak astra gibisi yok aynen..ama görünüş kasa olarak a3 cok güzel araba hoşuma gidiyor..astra elegance var bende suan hemen hemen full denilecek bir araç bunda stanadart olan donanım seninde dediğin gibi a3 te opsiyon olarak bile yok..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tsi golf gerçekten güzel ve astrada eşya için hiç göz yok maalesef ama golfü süper yapmak için biraz oynama yapmak gerekiyor...

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra'da esya konacak yer yeterli bence. Daha fazla göz (bosluk) olsa o icerdeki elegans görününüm bozulmus olurdu. Ben böylesini cok hos buluyorum.