Yeni Corolla? Yeni Cruze?

Yeni Corolla? Yeni Cruze?

• Kullanılan toplam oy
    101

Crowlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatı da göz önüne alırsak tabi ki Cruze. Bugün bir tane de biz aldık babama :) LS Plus Triptronic. Bir de navigasyon olsaydı süper olurdu ama tahminimce 2011'de gelecek olan 1.4 140 bg benzinli motorla sunarlar.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
fiyat farkını ve tasarımı da göz önüne alırsak cruze tabi ki... corollada burun hariç tasarım adına ilgimi çeken hiçbirşey yok, motor ve kalite olarak corolla üstün mü değil mi biraz zamana ihtiyaç var ancak şu var ki cruze, yeni astra ile aynı platformu kullanıyor. motorları hepimiz biliyoruz zaten... kesin tercih.. cruze 1.6 LS manuel

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
cruze corolla ya gore yeni bi arac sekil olarak goze farklı geliyo bence de cruze

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben arabalarda kapı kapanışına çok önem veren birisiyim. Cruze'un kapılar baya metalik kapanıyor. "TAAK" şeklinde :) Ama Toyota öyle tatlı kapanıyorki anlatamam görmeniz lazım. :)

Japon arabalarının hepsi öyle abi , içi boş , hafif:)

bencede cruze; tip olarakta toyotadan daha iyi.

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota ı tek gecerım saglamlık ve konfor acısından chevrolet toyotayla boy ölcusemez sonucta orj amerıkan degıl chevrolet .

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun tamam arkadaşlar ben istediğim bilgiyi aldım. Toyota'da karar kılındı :) Teşekkür ederim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japon arabalarının hepsi öyle abi , içi boş , hafif:)

bencede cruze; tip olarakta toyotadan daha iyi.
Teşekkür ederim Erim. Ama içi boş sözüne katılmıyorum. Herkesin zevki farklı ama Toyota bana vermesi gereken güveni fazlasıyla veriyor. Memur adamım ben sorun istemiyorum kaymak gibi araba istiyorum yani Toyota :)

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruzeda astra dakı gıbı motor varsa alt devırde cansızdır toyota 132 beygir eskı aracım corolla durum musaıtse bence toyota