------cruze için kullanıcı yorumları------

siryea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 2. parti araçlardan chevrolet cruze 1.6 ls manuel+plus paketli aracımı ağustosun ilk haftası teslim aldım ve cruze üzerine çok soru olması üzerine izlenimlerimi bu başlık altında topladım şu ana kadar bir çok araba kullandım ve babamla beraber alacağımız bi arabaydı bu piyasayı tamamiyle ben inceledim önce astra sedan dizel de karar kıldık test ettim isteksiz hizlanışı ve iç kabine fazla ses alışından ötürü vazgeçtik.. daha sonra ford focus titanyum alalım dedik 1.6 dizel araç çok hoşumuza gitti fakat fordun her sene aracı makyajlaması ve çoktandır kasa değiştirmeyişi üzerine o araçtanda vazgeçtik babam için performans fazla önemli değil zaten ben gelecek seneye kendime yeni araç alacağımdan bi de opel insignia yı test edelim dedik babam 1.6 115 hp+elegance paket de karar kıldı yaklaşık o zamanlar 44 milyardı tam alacaktık derken ilerde duran cruze yi gördük ve bunada bakalım dedik en başta sizin gibi bende dedimki bu chevrolet ya çok kalitesizdir ya da epica gibi çok pahalıdır fakat aracı incelemeye başladık araç için 28500 den başlıyo dediler 1.6 115 hp leri bildiğimizden dolayı fazladan 11 milyar vermeye gerek yok dedik aracın her tarafı insignia zaten aracın karter muhafazası bile insignia ile bire bir boyutlar aracı şu an kullanıyorum ve corolla alan arkadaşım var çok pişman corolla ile karşılaştırma olmuş bi defa corollanın yol tutuşu cruze la kıyaslanamaz bile aracın hızlanması ise otomotikler çok ağır kalıyo fakat manuel de aracı kimse durduramaz ve şu an bizim tartıştığımız bi forum var inanın tek şikayeti olan yok kim ne derse desin araçla 13 numaralı forum kuralı gereği kaldırılmıştır a kadar gördüm araç banamısın demiyor yol müsait olsaydı 13 numaralı forum kuralı gereği kaldırılmıştır a kadar da çıkardım diğer izlenimlerimi paylaşmaya devam edecem şimdilik sağlıcakla kalın....

Son düzenleme:

siryea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cruze

chevrolet cruze ls plus

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla curze super arac alınır bence

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok beğeniyorum güle güle kullanın

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun gerçekten güzel araca benziyor. :)

Türkiye'de çok insan alacaktır eminim.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende test etmiş biri olarak çok beğendim ama arabanın euroncap testi daha yapılmamış. Ya da yapılmayacak. Güvenlik testleride olumlu çıkarsa kafamda hiç bir soru işareti kalmayacak.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende test etmiş biri olarak çok beğendim ama arabanın euroncap testi daha yapılmamış. Ya da yapılmayacak. Güvenlik testleride olumlu çıkarsa kafamda hiç bir soru işareti kalmayacak.
saç kalınlığı ince (astra ya göre) ama çarpışma testinden ne not alır bilmem

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 ya göre çok yakıyor diyorlar, tüketimi nasıl?