Yeni Avensis - Yeni Laguna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Avensis'i nasıl buluyorsunuz? Babam fena değil dedi ben çok beğendim, Toyota'ya güvenimiz var. Piyasada tam otomatik sıfır araç bulmak çok zor olduğundan manuel almaya karar verdik ( yarı otomatik-tiptronik istemiyoruz )

Ya bu diyoruz ya da 7 senedir kullanıp, servis yüzü göstermeyen Laguna'dan devam edelim diyoruz. Ben ikisinide çok beğeniyorum. Sizce hangisi?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota-NEW-AVENSIS-car-pics.jpg

laguna_007.jpg

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a-v-e-n-s-i-s

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar önerileriniz için. Insignia tabiki dediğiniz gibi bende düşünmezdim ama bebeklik dönemi baş ağrıtabiliyor ki sağdan soldan duyduğumuz şeylerde var. Insignia'nın ancak 2-3 sene sonra müşterisi olurum ben. Babam Laguna'ya ve Avensis'e birkez daha baktı. Yok beğenmiyor Avensis'i Çin arabası gibi diyor. Laguna'da karar kılındı. Kampanyalar başlasın alacağız. Teşekkürler konu kapanabilir. Daha fazla mesaj kalabalığı olmasın.

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız konu kapanmadan söyliyim 2.0 dci tiptronic laguna çok iyidir... Motor olarak sesiz ve güçlüdür... Böyle bir araçta otomatik varken düz vites biraz ters düşüyo gibi... :) Eğer madii açıcan bir problem yoksa 2.0 dci tavsiye ederim...

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 araba arasında kalsam tabikide Laguna derim renaultun yaptığı otomobilleri hiç beğenmiyordum 98-2002 arası lagunalar ve 2000-2002 arası megane coupe ler hariç diğerlerini hiç beğenmiyordum ama şu son çıkardığı arabalar gerçekten çok güzel benim tercihim yeni Laguna olurdu kesin toyota nın otomobillerine bi türlü ısınamadım tasarımları çok kaba duruyor

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim. 7,5 senelik Laguna maceramızı yine Laguna'yla sürdürmeyi planlıyoruz :)

Bahadır: Evet haklısın 2.0 dci triptronik süper olurdu ama maddiyat işte. Hatta dizel bile almayacağım 1.6 115 hp benzinli ve mecburen düz vites olacak. Varsın olsun. Triptronik olacağına düz olsun. Otomatik olacaksa tam otomatik olacak:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...