yeni astra yardım

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Cosmo aldım kesinlikle tavsiye ederim. Arada çok az fiyat farkı var ama iyi inceleyince çok fark var arada. Cosmada Ek şunlar var.

1. Koltukların oturma yeri hariç tamamen deri harika görünüyor. Ayrıca kapı panelleride deri. Arabanın içinin tüm havası değişiyor.

2. İç ambians ışıklarının sayısı fazla . Kapılarda vs.. de kırzımı ışıklar var.

3. Bluetooth Bağlantı sistemi var oldukça kullanışlı.

4.AFL (sürüşe duyarlı far sistemi) far sistemi gerçekten her kuruşu hak ediyor kesinlikle olması gereken birşey. Aynı zamanda yanlış hatırlamıyorsam bu sistemi alınca Led gündüz farlarıda oluyor arabada Bu ledler arabanın bence tüm karizması.

5. Oldukça iyi bir alarm sistemide birlikte geliyor.

6. Aynalar düğmenden katlanabiliyor bu bence önemli birşey elle katlama çok sinir bir olay bance.

1.6 180 beygir dışındakileri sadece düz vites alacaksanız tavsiye ederim. Ama otomatik alacaksanız başka model almayın araba gitmiyor yoksa. 1500kg olduğunu hatırlatırım.

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin tüketimi şehiriçi 11-13 litre/100km yakıyorum ve basmıyorum biraz iyi yakıyor.

Son düzenleme:

97berke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araba bence 1.3 -1.4 ile hantal bende kullandım. bu nedenle 1.6 turbo tercih ettim arabanın 1503 kg olduğunu unutmamak gerek.

Videolara kanmayın :).

oguzhanbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 1.6 T 180HP cosmo var ankarada yaşıyorum pazartesi depoyu dolduruyorum pazar gününe çeyrek depo kalıyor kalmıyor. haftada 150 tl rahat yakarsınız aylık 500- 600 tl gibi delik açıyor :)

oguzhanbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım da da 1.4 t var o da yakıt harcama durumu benle aynı şekilde araç 1.5 ton olunca 1.4 motor 140 beygir de olsa o gücü sağlayabilmek için benzini içiyor...

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1.3 95hp nin performansından oldukca memnunum, performans arabası olarak dusunenler bu aracı sadece performans için dusunmek yersiz kalır birde bunun ustune keyif aldıgınızı dusunun, ama malesef 1.6 180hp bir model dusunemezdim alalı 3hafta oldu 2700km oldu simdiden o yuzden ben performans olarak degil keyif alacagımı dusunerekten aldım ve gercekten keyifle de kullanıyorum.

edit: 1.3 95hp motor gercekten revize edilmiş bir motor, 1.3 90hp de hantallıgı hissediyordunuz ama bunda onun kadar hissedilebilir bi hantallık yok, kalkıs vs... olduka basarılı. ayrıca yokus kalkıs destegi de iyi bir eklenti.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel yakıt durumuda fazlaymış sanırım.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2011 meriva var. 1.3 cdti cosmo 95bg. şehir dışında 4-4.5 çok rahat tutturabiliyorsunuz şehir içide 5-6 litre arası. daha önce 1.3 astrah vardı . kesinlikle yeni motor çok başarılı. 1400 kg arabayı çok rahat kaldırıyor. bu gün otobanda 180 e sabbitlediğimde çok iyi gidiyordu :))