yeni astra teyp hakkında

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında ekran türkçe oluyorda klima kontrol ünitesi ile uyuşmadığından tekrar ingilizceye dönüyor. Eğer türkçe kalmasını isterseniz klimanın kontrol tuşlarının olduğu kısmı değiştiririz hep türkçe kalır dediler. Tabii o kısmın yenisine (bende dijital) büyük ihtimal ekrandan hatta konsolun tümü kadar para isterler. Bence buda içindeki epromdan kaynaklanan bir olay. Yani yeni opellerin klima kontrol ünitesindeki epromu eski olana kopyalayabilsek bu sorunda çözülür ama şimdilik ingilizce kullanmaya devam.
Bu arada ekran olayını kimseye önermiyorum. Bu kadar para harcadık getirdik, taktırdık ancak bu kadar basit menülere grafik ekran çokmuş bile. Evet arabanın havasını değiştirdiği doğru ancak bu kadar basit ve gösterişsiz menülere baktıkça verdiğim paraya acıyorum. Opelede yazık diyorum, en üst model teybini bile alsak dvd oynatmaması, hatta opsiyonel bir tv seçeneği bile koymaması, aslında aynı ekranda bir çok bilgiyi neredeyse bilgisayar gibi kontrol ettirebilecekken 4 tane menü koyması çok yazık bir şey

arkadaşım şu anda bu dediğin sistemiii birebir aracıma yapmak için sistem toparlamaya başlamış durumdayım arabanında orjinalliğini bozamdan orjinal teybine kadar kalıcak sanırım kışa doğru ancak biter çoğu parçaları tedarik ettimde car pc nin elektrik devrelerinden bazılarını kendim yapmak zorundayım vakdimde pek yok bittimi koyucam resimleri buraya

Neo59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cd30 mp3 ile renkli ekran kullanan varsa acaba cd için şarkı listesi çıkıyormu? Bilgisi olan varmı? Saygılar

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDC40 opera

merhaba arkadaslar,
uzun zamandır araştırıyorum bu konuyu; almanyadaki opel.de sitesine girdim ve konfigiratorden astra oluşturdum. cd30 ile birlikte cid ekranın sunulmadıgını bu ekipmanın astra cosmolarda standart olan cd70navide bile gelmedigini ancak opsiyon olarak alınabildigini gordum 450euro karsılıgında. turkiyede opelin bu navi sisteminin calısması sanırım 2015i bulur bu yuzden almak sacma. turkiyeye sanırım 30 tane astranın lansman arabası getirildi ve uzerlerinde cdc40 Opera teyp wardı bu teyple birlikte cid ekran sorunsuz bi sekilde calısamaktaydı. bu teybi temin edebilirseniz cidle birlikte sorunsuz olarak calıstırabilirsiniz. cdc40 Opera teyp AFL paket alındıgında beraberinde gelmektedir. eger cdc40Opera teyp ile birlikte cid ekran temin edebilcek birisi varsa benimle iletişime gecmesini bekliyorum, saygılarımla.

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a Konu bıraz gecmış fakat..D90dan daha ozellıklı teypde alabılırsınız.3000ytlye komple ses sıstemınıde değişebılırsınız..öncelıkLe her zaman araştırın derim..Ayrıca savaş abi,senin dediğin ürünler destekliyor fakat Turkıyedekı yazılımları uymuyor..Tek sorun odur..

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozgurfree ekran cdc40la tam uyumlu calısıyor ben bunu belirtmek istedim bu ekipmanda aracın orjinali ile birlikte türkiyede alınabilmektedir. cd30mp3 ile bu ekran uyumlu sekilde calısmamakta oludugunu hep beraber gorduk. bundan sonra bu işi yapmak isteyen arkadasların senin gibi bu kadar emek verdikten sonra vazgecmesini isteyemiz.

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha vahim olanı portakal ekanı koy koymasınada isteyenede opsiyon olarak renkli ekan koy, artık nerdeyse bilgisayar teknolojisi ekranı sokup oraya bilgisayar takcak seviyeye ve boyuta geldi hala utanmadan sacmasapan menuler sacma sapan ekranlar koyuyorlar.

ANCHUSA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2006 enjoy aracımda cid + cd 30 mp3 menüler türkçe yakında cdc 40 opera teyipte alacağımdan şu an için sound tuşunun çalışıp çalışmadığı umrumda diil

15022010084.jpg

15022010085.jpg

15022010086.jpg

15022010088.jpg

15022010089c.jpg

15022010095.jpg

15022010097.jpg

15022010091.jpg

15022010087.jpg

Son düzenleme:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Acaba bu ekran cd50 phone ile çalişirmi arkadaşlar?