Yeni Astra Makyajlı Kasa Almak İstiyorum

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra Makyajlı Kasa Almak İstiyorum

Peder bana haber vermeden beyaz opsiyonsuz sport 1.4 otomatik siparişi vermiş, Bu arabaya sonradan navigasyon falan takılıyormu, takılıyorsa fiyatları ne kadar??

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Peder bana haber vermeden beyaz opsiyonsuz sport 1.4 otomatik siparişi vermiş, Bu arabaya sonradan navigasyon falan takılıyormu, takılıyorsa fiyatları ne kadar??

Sonradan orjinal navigasyon (CD600) maalesef takılamıyor ama aracınızı aldıktan sonra yetkili servislerde Cyclone, necvox ve navimaster gibi farklı cihazlar takılabiliyor.

İstanbul'da bu cihazları 1500-1600 TL arasında bir ücrete taktırmak mümkün.
Diğer şehirlerde ise piyasası 1600-2000 TL arasında.

Forumda Cyclone yada Necvox diye arama yaparsanız daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle otomatik tavsiye etmem cebini düşünüyorsan kesinlikle manuel ama ben konforuma düşkünüm vede param çok diyorsanız otomatik
opsiyonlarda olmazsa olmazlar bene kesinlikle navigasyon cihazı diğerlerine gerek yok ama paranız varsa sunroof ve afl sistemi olabilir.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
Kesinlikle otomatik tavsiye etmem cebini düşünüyorsan kesinlikle manuel ama ben konforuma düşkünüm vede param çok diyorsanız otomatik
opsiyonlarda olmazsa olmazlar bene kesinlikle navigasyon cihazı diğerlerine gerek yok ama paranız varsa sunroof ve afl sistemi olabilir.
045thumbsup 045thumbsup